یك آرزو برای سلیقه مردم

یك آرزو برای سلیقه مردم به گزارش آبی طرح سرپرست گروه آوازی تهران (وكاپلا) آرزو كرد در سال جدید سلیقه شنیداری مردم ارتقا پیدا كند.


میلاد عمرانلو، سرپرست گروه آوازی تهران در گفتگو با ایسنا خبر داد: ما مشغول تولید چند اثر صوتی و تبدیل آنها به آثار تصویری هستیم. یكی از اهداف ما در سال جدید دعوت از رهبر میهمان خارجی است و امیدواریم بتوانیم با عنایت به شرایط اقتصادی در نیمه دوم سال این كار را به نتیجه برسانیم.
او ادامه داد كه در كنار فعالیت گروه آوازی تهران با گروه كر «تنال» هم فعالیت می كند كه یك رهبر خارجی تیرماه برای رهبری این گروه دعوت شده است.
عمرانلو ترجیح داد پرسشی را درباره حضور این گروه در برنامه استعدادیابی «عصر جدید» پاسخ ندهد.
او بیان كرد: ما در تدارك آلبوم نیستیم با عنایت به شرایط فعلی جامعه مقداری توجه مردم نسبت به خردی فیزیكی محصولات صوتی و تصویری پایین آمده است. نزدیك به سه سال است ویدئوی كنسرت سال ۹۴ ما آماده است؛ هیچ كس حاضر نمی گردد كار را از ما بخرد و آنرا منتشر كند. اول به علت اینكه استقبال چندانی از محصولات فیزیكی صورت نمی گیرد و دوم اینكه گروه ما آنقدر معروف نیست و ما علاقه مندان خاص خویش را داریم كه خیلی برایشان احترام قائلیم و خیلی دوست داریم همیشه آنها را راضی نگه داریم. با عنایت به شرایط فعلی كه می بینم این كار خیلی به صلاح نیست؛ البته اگر كسی حاضر باشد ریسك بپذیرد و آلبوممان توسط شركت منتشر شود، با كمال میل این كار را انجام می دهیم.
سرپرست گروه آوازی تهران همینطور اظهار نمود: آرزو می كنم در سال جدید وضعیت آموزش همگانی موسیقی افزایش پیدا كرده و سطح سلیقه موسیقایی مردم پیشرفت كند. امیدوارم بتوانیم كاری نماییم سطح سلیقه شنیداری مردم به جهت صحیح خودش بیاید.1398/01/24
12:23:06
5.0 / 5
4041
تگهای خبر: آموزش , آواز , تصویر , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است