برگزاری جشنواره كارتون و كاریكاتور جوان ایرانی در آبان ماه

برگزاری جشنواره كارتون و كاریكاتور جوان ایرانی در آبان ماه آبی طرح: به سبب تقارن تقویم جشنواره سراسری كارتون و كاریكاتور «جوان ایرانی» با عزاداری های دهه اول محرم، این رویداد حوزه تجسمی آبان ماه امسال انجام می شود.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، وحید نمازی _ رئیس حوزه هنری استان خراسان شمالی _ با بیان این خبر و تمدید مهلت زمان دریافت آثار تا ۳۱ مرداد ماه، اظهار داشت: جشنواره كارتون و كاریكاتور همواره تقویم ثابتی داشته و در تابستان برگزار شده است، اما به سبب اینكه اختتامیه جشنواره بر طبق این تقویم مقارن با دهه اول محرم بود، جشنواره در نیمه اول آبان ماه انجام خواهد شد.
او اضافه كرد: ضمن این كه جشنواره كارتون و كاریكاتور امسال ۱۰ ساله می شود و تصمیم داشتیم بخش ها و اتفاقات ویژه تری را برای آن در نظر بگیریم كه با فرصت بیشتر میسر است.
نمازی از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۳۱ مرداد برای شركت كنندگان آگاهی داد و اظهار داشت: به سبب جابه جایی زمان برگزاری جشنواره تا ۳۱ مرداد ماه به شركت كنندگان فرصت داده ایم تا آثار خودرا به دبیرخانه ارسال نمایند. از طرفی «چلگی» نیز به انتها رسیده و آثار برگزیدگان آن نیز در جشنواره شركت داده خواهد شد.
دهمین جشنواره سراسری كارتون و كاریكاتور «جوان ایرانی» به همت حوزه هنری استان خراسان شمالی و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر آبان ماه در شهر بجنورد برگزار می گردد.
منبع:

1398/05/30
21:56:49
5.0 / 5
4346
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است