رونمایی از پوستر جشن عكاسان

رونمایی از پوستر جشن عكاسان به گزارش آبی طرح در آستانه برگزاری پنجمین جشن عكاسان سینما، پوستر این رویداد با طرحی از علی باقری رونمایی گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از خبر آنلاین، پوستر پنجمین دوره جشن عكاسان سینما، روز گذشته (سه شنبه ۱۵ مرداد)، با حضور اعضای هیات مدیره انجمن صنفی عكاسان سینما، منوچهر شاهسواری، مدیر عامل خانه سینما و مازیار میری، مدیر اجرایی انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران رونمایی گردید. طراحی این پوستر را علی باقری از اعضای انجمن عكاسان سینما و از طراحان پوستر سینمای ایران به عهده دارد. باقری كه طراحی پوستر دوره های اول و دوم جشن را هم در كارنامه دارد، درباره طراحی پوستر این دوره جشن اظهار داشت: «پیشنهاد من به هیات مدیره طراحی پوستر برای تمامی دوره های جشن عكاسان سینما و دیدن تصویری بعنوان شاخصه جشن بود و خوشبختانه با این ایده موافقت شد.» وی در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت: «طراحی پوستر پنجمین جشن عكاسان سینما، با دیگركارهایم بسیار متفاوت می باشد. در این پوستر تصویر سازی خاصی انجام شد. در ابتدا از فردی خواستم تا شاتر زدن فرضی را برایم انجام بدهد و از او عكاسی كردم و در نهایت ساده سازی شد و به طرح نهایی رسیدم. در واقع نحوه اجرا، این پوستر را با دیگر كارهایم متفاوت می كند.»
باقری با اشاره به حضورش بعنوان یكی از عكاسان سینمای ایران و همكاری در برگزاری جشن عكاسان سینما اظهار داشت: «هشت سال از زمانی كه عضو انجمن عكاسان سینما شدم می گذرد و بعنوان عكاس سینما جوایزی هم در این زمینه كسب كردم. به همین نسبت درگرافیك سینما فعالیت دارم و این دو حوزه را خیلی نزدیك به هم می بینم و نمی توانم این دو را از هم جدا كنم. خودم را عضوی از انجمن عكاسان سینما می دانم و به آن افتخار می كنم و خوشحالم كه سهمی در برگزاری جشن دارم.» دربخش مسابقه عكس این رویداد هنری، ۱۶۸ قطعه عكس صحنه و پشت صحنه از ۱۶ عكاس به دبیر خانه ارسال شده است. بر خلاف سال های گذشته در این دوره، نمایشگاه عكس برگزار نمی گردد و تصاویر منتخب در چارچوب كتاب در روز ۲۴ مرداد رونمایی و عكاس سال سینمای ایران معرفی خواهد شد. علی نیك رفتار، دبیری پنجمین جشن عكاسان سینمای ایران را بر عهده دارد. ۵۷۲۴۵

1398/06/01
00:53:46
5.0 / 5
4099
تگهای خبر: پوستر , تصویر , سینما , طراح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است