مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد

مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد به گزارش آبی طرح جلسه هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت با حضور اعضای هیأت امنا در معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت عنوان شد كه ادغام مؤسسه با بنیاد رودكی اصلاً مطرح نیست و این موسسه ادغام نمی گردد.همینطور در این نشست با حضور هیات مدیره و مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشكسوت گزارش حسابرسی موسسه طبق اساسنامه بررسی گردید و با تاكید بر فراهم كردن زمینه انتقال تجربیات هنرمندان پیشكسوت به نسل جوان، بر برنامه ریزی برنامه های سال آینده موسسه تاكید شد.
سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنای موسسه هنرمندان پیشكسوت در این نشست اظهار داشت: جلسات هیات امنای موسسه مطابق اساسنامه باید برگزار گردد و هیات امنا به معنای مجمع عمومی است كه تصمیمات آن طبق قانون اجرایی می شود.
محمدمهدی احمدی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیركل حوزه وزارتی در این نشست اظهار داشت: لزوم دارد كه در امور و مجموعه ها و مؤسسات هنری هم ضوابط و قواعد قانونی رعایت شود و هم روحیه فرهنگی، هنری هنرمندان مورد توجه قرار گیرد و این دو در كنار هم می تواند زمینه خدمات مؤثری را برای هنرمندان فراهم آورد.


این جلسه با حضور سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت، علیرضا اسماعیلی؛ نماینده فرهنگستان هنر، رضا پورحسین؛ نماینده سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، كوروش زارعی؛ نماینده سازمان تبلیغات اسلامی، ابراهیم صادقی فر؛ نماینده وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی،، محمود فرهنگ؛ نماینده معاونت امور هنری بعنوان اعضای هیات امنای مؤسسه و مهدی افضلی؛ دبیر هیأت امنا و محمدمهدی احمدی؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیركل حوزه وزارتی و نماینده وزیر برگزار گردید.


سید عباس عظیمی، مدیر عامل، حسن ریاحی و محسن علی اكبری از اعضای هیات مدیره و همینطور بازرس قانونی و حسابرس مستقل موسسه و اعضای كمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری هم در این نشست حضور داشتند.1398/12/14
22:39:55
5.0 / 5
3104
تگهای خبر: پیشكسوت , خدمات , سازمان , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است