تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت در سلفی 20

تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت در سلفی 20 نخستین جشنواره فیلم كوتاه «سلفی ۲۰» از قهرمانان و شهدای سلامت در مبارزه ضد كرونا تقدیر می نماید و تیزر فراخوان آن با صدای علیرضا زحمتكش انتشار یافته است.


به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، دبیرخانه این رویداد سینمایی تا ۲۰ شهریور ۹۹ پذیرای آثار فیلمسازان حرفه ای و مردمی است.
نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» در بخش های فیلم کوتاه داستانی، مستند، موشن گرافیک و فوتورمان، بخش ویژه فیلم سلفی، فیلم با مبحث تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت، فیلم با مبحث ملی(جایزه ویژه دبیر)، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و جایزه ویژه نگاه خلاق، آثار حداکثر سه دقیقه ای را از علاقه مندان دریافت می کند.
این جشنواره آنلاین همینطور موضوعاتی همچون همزیستی با کرونا و تأثیر شیوع آن بر ابعاد و شئون مختلف زندگی اجتماعی همچون شهر، جامعه، تنهایی انسان معاصر، محیط زیست، سیاست، اقتصاد، عدم خشونت ضد کودکان و زنان، فضای مجازی و... را شامل می شود.
حبیب ایل بیگی، محمدجواد حق شناس، مهرداد خوشبخت، مرجان ریاحی، افشین هاشمی و مریم دوستی، اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد هستند.
جزئیات و اخبار این رویداد که به همت شهرداری تهران و سامانه هاشور برگزار می شود، در سایت جشنواره به نشانی www.selfie20shortfilmfestival.com قرار دارد.منبع:

1399/05/20
14:23:29
5.0 / 5
1782
تگهای خبر: جشنواره , زندگی , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است