كتاب افشاگرانه برادرزاده ترامپ همچنان در صدر پرفروش هاست

كتاب افشاگرانه برادرزاده ترامپ همچنان در صدر پرفروش هاست آبی طرح: با گذشت كمتر از یك ماه از انتشار، كتاب افشاگرانه برادرزاده «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریكا، این كتاب همچنان در صدر لیست پرفروش ترین آثار غیرداستانی این كشور است.


به گزارش روزنامه سیاتل تایمز، اطلاعاتی که سرویس ان پی دی بوک اسکن از کتابفروشی های مستقل و زنجیره ای، عمده فروشان و توزیع کنندگان مستقل در آمریکا جمع آوری کرده، نشان میدهد کتاب افشاگرانه بسیار زیاد و ناکافی: چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد دنیا را ساخت از مری ترامپ برادرزاده رئیس جمهوری آمریکا، با گذشت نزدیک به یک ماه از انتشار همچنان در صدر لیست پرفروش ترین کتابهای غیرداستانی است.
این کتاب که بعد از کشمکش های فراوان سرانجام در روز ۱۴ ژوئیه (۲۴ تیر ۹۹) انتشار یافت، اطلاعاتی محرمانه را درباره خانواده ترامپ افشا می کند. در هفته اول بعد از انتشار در مجموع حدود ۹۵۰ هزار نسخه از نسخه های چاپی، دیجیتال و صوتی از این کتاب به فروش رفت که یک رکورد شمرده می شود.
مری در این کتاب در کنار افشاگری های فراوان درباره ترامپ به ماجرای فرار مالیاتی وی اشاره کرده و با موشکافی درباره بدرفتاری هایی که در کودکی متوجه وی بوده از عقده های روانی این مرد ۷۴ ساله پرده برمی دارد. در این کتاب جنجالی عنوان شده است ترامپ به کسی پول داده بود تا بجای وی در امتحانات ورودی دانشگاه پنسیلوانیا شرکت نماید.
در بخش غیرداستانی بعد از این اثر جنجالی، کتابهای چگونه ضدنژادپرست باشیم (How to Be an Antiracist) از ابرام ایکس کندی و به علاوه (Plus) از گرگ گاتفلد در ردیف دوم و سوم پرفروش ترین کتابها جای گرفتند.
در بخش داستانی نیز کتاب نخستین پرونده (۱st Case) از جیمز پترسون رتبه اول پرفروش ترین اثر را به دست آورد؛ نیمه در حال ناپدید شدن (The Vanishing Half) نوشته بریت بنت و نظم (Order) از دنیل سیلوا نیز در ردیف دوم و سوم این لیست قرار گرفتند.منبع:

1399/05/20
22:46:28
5.0 / 5
1869
تگهای خبر: چاپ , دیجیتال , سرویس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است