تمدید مهلت ثبت نام جشنواره امیر جاهد

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره امیر جاهد دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی «امیرجاهد» اظهار داشت: ثبت نام سومین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد باتوجه به شرایط كنونی و درخواست متقاضیان تا اختتام بهمن ماه امسال تمدید گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی مساح بیدگلی ـ دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد ـ با بیان این خبر اظهار داشت: جشنواره امسال در بخش های دونوازی و گروه نوازی برگزار می گردد و خیلی از گروه های متقاضی به سبب شیوع بیماری کرونا و ضرورت فاصله گذاری اجتماعی نتوانستند تمرینات خودرا پیگیری کرده و آثار مورد قبولشان را به جشنواره ارسال نمایند.
وی ادامه داد: البته برخی از متقاضیان هم آثارشان را به دبیرخانه جشنواره فرستادند اما به دلیلهای ذکر شده هیات داوران مرحله اول جشنواره موفق به بررسی آثار نشدند.

دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد درباره برگزاری این رویداد در سال آینده نیز اظهار داشت: باتوجه به شرایط پیش آمده و ضرورت برگزاری باشکوه جشنواره در سومین دوره خود، شورای سیاست گذاری تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار تا اختتام بهمن ماه سال جاری گرفت تا مرحله نهایی جشنواره در سال ۱۴۰۰ اجرا شود.

در این جشنواره که شامل سه بخش موسیقی ایرانی (دونوازی، گروه نوازی و آواز)، موسیقی کلاسیک (دونوازی، گروه نوازی و آواز) و پژوهش در زمینه موسیقی شهری است، افراد متقاضی و گروه های موسیقی باتوجه به رده سنی و سوابق آموزشی بعد از ارزیابی اولیه و کسب مجوز، به رقابت خواهند پرداخت.
علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند با مطالعه فراخوان و بخشنامه جشنواره، فرم ثبت نام را بوسیله و سایت خانه موزه استاد امیرجاهد www.moeenjahed.ir دریافت و تکمیل کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا اختتام بهمن ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.
سومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» به همت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران و خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می گردد.
1399/06/11
22:40:16
5.0 / 5
1562
تگهای خبر: آموزش , آواز , استاد , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است