با اجرای نمایش آسمانی دیگر ؛

اجراهای تئاتر صاحبدلان از محوطه تئاترشهر شروع می شود

اجراهای تئاتر صاحبدلان از محوطه تئاترشهر شروع می شود همزمان با از سرگیری اجراهای تئاتر صاحبدلان نمایش «آسمانی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی شهاب راحله در محوطه تئاترشهر اجرا می شود.به گزارش آبی طرح به نقل از ایرنا، اجراهای تئاتر دهمین دوره تئاتر صاحبدلان که به علت محدودیت های کرونایی در تهران و اغلب استان ها متوقف شده بود اجراهای خویش را با نمایش «آسمانی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی شهاب راحله در محوطه تئاترشهر از سر می گیرد.

در خلاصه نمایش «آسمانی دیگر» که با بازی امیرحسین مهماندوست اجرا می شود آمده است: آسمان ایران تغییر کرده و گویا مردمانش از بزرگان و ستارگان دفاع مقدس فاصله گرفتند و مردی دستفروش تلاش دارد تا خاطرات را روایت کند و شاید حالمان خوب شود.

«آسمانی دیگر» به کارگردانی شهاب راحله روزهای ۲۹ و ۳۰ دی و ۱ بهمن در محوطه تئاتر شهر ساعت ۱۶: ۳۰ اجرا می شود.

به گزارش آبی طرح به نقل از ایرنا، کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی در ادامه برگزاری تئاترصاحبدلان در ادوار گذشته، ماه صفر سال جاری هم دوره دهم این رویداد تئاتر دینی را در تهران و استان کشور در بخش صحنه ای، محیطی و خیابانی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کرد. اما با افزایش فراگیری کرونا در کشور اجرای نمایش های تئاتر صاحبدلان هم متوقف گردید و این روز ها با بهبود شرایط آثار باقی مانده از اجرا در تهران و دیگر استان ها اواخر دی و اوایل بهمن ماه اجرا خواهند شد.منبع:

1399/10/28
15:07:12
0.0 / 5
815
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است