روایت هنر از جنگ، ترور و كرونا

روایت هنر از جنگ، ترور و كرونا ورک شاپ روایت هنر با موضوعاتی چون دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت، شهید قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری زاده در تمامی استان های کشور در سال 99 در حال برگزاری است.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، ورک شاپ «روایت هنر» در سطح کشور و به صورت غیرحضوری در حال برگزاری است. در این ورک شاپ هنرمند اثر خودرا بدون نیاز به حضور فیزیکی در تهران در محل زندگی خود خلق و آنرا به دبیرخانه انجمن هنرهای تجسمی ارسال می کند.
مهدی علی بخشی در توضیح این رویداد گفته است: ۴۰ نفر از هنرمندان در سطح کشور با انتخاب موضوعاتی چون دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت، سپهبد شهید قاسم سلیمانی، دانشمند هسته ای محسن فخری زاده یا ترکیبی از موضوعات نسبت به خلق اثر اقدام می کنند؛ لازم به ذکر است آثار مورد اشاره توسط اساتید حوزه هنرهای تجسمی مورد داوری قرار گرفته و به آثار برگزیده هدایای تعلق خواهد گرفت.
علی بخشی اشاره کرد: از خاصیت های این کارگاه هنری حضور حداکثری هنرمندان جوان حرفه ای است که اقبال ویژه ای به این نوع کارگاه های هنری نشان داده اند. همین طور تمامی آثار خلق شده در این ورک شاپ در کنار آثار اساتید بزرگ حوزه تجسمی به معرض نمایش گذاشته خواهند شد. این آثارنیز در فضای مجازی و سایت هنر مقاومت به آدرس اینترنتی www.resistart.ir قابل رؤیت خواهد بود.1399/10/30
10:56:56
0.0 / 5
929
تگهای خبر: اینترنت , بنیاد , زندگی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است