برنامه های هفته گرافیك آنلاین شد

برنامه های هفته گرافیك آنلاین شد با شروع هفته گرافیک و دیزاین و باتوجه به شرایط خاص کشور در محدودیت های کرونا و ماه رمضان، برنامه های بزرگداشت هفته ی گرافیک امسال بصورت آنلاین در نظر گرفته شده است.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، مهدخت دارابی درباره برنامه های این انجمن در هفته گرافیک توضیح داد: در نظر داریم که هر سه شنبه (شروع از هفتم اردیبهشت و همزمان با روز جهانی گرافیک) یک برنامه ی گفت وگوی زنده (لایو) در کنار «دمنوش شب» داشته باشیم که در آنها بطور متناوب از تجربیات میهمان های خارجی و نیز میهمان های شناخته شده ی ایرانی بهره ببریم. در آخر نیز به نمایشگاه «ارتباطات در دنیای دیجیتال» خواهیم رسید.
‎او ادامه دارد: همین طور دو ورکشاپ کاربردی خواهیم داشت که یکی از آنها مختص طراحان گرافیک عضو انجمن و دیگری برای عموم طراحان خواهد بود. پنجشنبه (نهم اردیبهشت) کلی اندرسون ورکشاپی کاربردی و جذاب با عنوان «اوریگامی های تودرتو» به انگلیسی و با ترجمه ی همزمان دارد که ورود بوسیله ثبت نام برای تمامی طراحان گرافیک (اعم از عضو و غیر عضو) آزاد است.
‎دارابی عنوان کرد: گفت وگوی زنده ی بعدی روز چهارشنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) است که در آن آقایان علی باقری (طراح پوستر) و محمدعلی حدت (طراح پیشکسوت پوستر فیلم) با موضوع «طراحی پوسترهای فیلم» به گپ و گفت می نشینند. پنجشنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه) نیز ورکشاپ پوستری دو روزه با عنوان «خطوط امتداد» توسط کلی سالکو مک آرتور، طراح گرافیک و استاد دانشگاه میشیگان آمریکا به انگلیسی و با همراهی بنده فقط برای طراحان گرافیک عضو انجمن برگزار می شود.1400/02/09
12:40:55
5.0 / 5
623
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است