مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی:

هنرمندان استان همدان با انتخاب اصلح هنرنمایی می كنند

هنرمندان استان همدان با انتخاب اصلح هنرنمایی می كنند ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه هنرمندان با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح بهترین هنر را عرضه می کنند اظهار داشت: اهالی فرهنگ و هنر دوشادوش مردم این کهن دیار برای خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای می آیند و به وظیفه خود عمل می کنند.


«احمدرضا احسانی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا شرکت در انتخابات را یک تکلیف الهی دانست و اظهار داشت: همه موظف هستیم با شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد، ضمن پیمان مجدد با آرمانهای امام راحل و انقلاب اسلامی، گامی استوار در پشتیبانی از نظام برداشته و بار دیگر حماسه ای عظیم از حضور ملت در مقابل چشم جهانیان خلق نماییم.
وی با تکیه بر حفظ اقتدار کشور در عرصه بین المللی، تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب، انتخابات تزریق خون در کالبد نظام جمهوری اسلامی و تجدید قوا و تجدید نیرو برای ملت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تصریح کرد: ازاین رو کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، هم گام با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان همدان و در کنار هم استانی ها و هموطنان عزیز به پای صندوق های رأی می آیند و به وظیفه و تکلیف خود عمل می کنند.
احسانی خاطرنشان کرد: با مشارکت حداکثری و انتخابی اصلح در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، ضمن لبیک به فرامین ولی فقیه حماسه بزرگ دیگری می آفرینیم.
به گزارش آبی طرح به نقل از ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد سال جاری برگزار می گردد.
یک میلیون و ۴۲۵ هزار و ۹۷۰ نفر از جمعیت استان همدان شامل ۷۲۲ هزار و ۷۳۳ مرد و ۷۰۳ هزار و ۲۰۷ زن حائز شرایط شرکت در این دوره از انتخابات هستند.
همچنین ۳۰ هزار و ۹۰۲ نفر از جمعیت حائز شرایط این استان رای اولی هستند که برای اولین بار با شرکت در انتخابات و حضور در پای صندوق های رای نقش خویش را در تعیین سرنوشت و آینده کشور ایفا می کنند.
استان همدان با ۱۰ شهرستان، هفت حوزه اصلی و ۱۹ حوزه فرعی (شامل سه شهرستان و ۱۶ بخشداری) دارای ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.
ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در ۹۱۷ روستای استان همدان و ۲ تیره عشایری «جمور» و «ترکاشوند» هم برگزار می گردد. در این دوره از انتخابات ۲ هزار و ۹۶۶ نفر بعنوان اعضای شورای روستایی و ۱۷۴ هم بعنوان عضو شورای شهر و در مجموع سه هزار و ۱۴۰ نفر بعنوان منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان همدان برگزیده خواهند شد.


1400/03/27
23:19:34
5.0 / 5
276
تگهای خبر: شورای شهر , فرهنگ , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است