محسن شاندیز:

شرایط كرونا بر عكاسی اثر گذاشته است

شرایط كرونا بر عكاسی اثر گذاشته است به گزارش آبی طرح یک عکاس پیشکسوت درباره ثبت حال و هوای این روزهای جامعه به سبب مشکلاتی که کرونا ایجاد کرده است، اشاره کرد: تا زمانی که مردم درگیر مشکلات اقتصادی باشند، جامعه شاد نیست و نمی توان انتظار پویایی داشت. شاید تمام این موارد را نتوان در یک عکس نشان داد، اما آمارها، اطلاعات و اخبار بیان کننده این شرایط هستند.


محسن شاندیز، عکاس پیشکسوت خبری در گفت وگویی با ایسنا درباره تاثیر روزگار کرونا بر زندگی حرفه اش و همین طور مقایسه این ایام با بحران های دیگری همچون جنگ یا بلایای طبیعی، اظهار نمود: طبیعتا حال و هوای این روزها بر حرفه عکاسی نیز همانند بسیاری دیگر از حوزه ها موثر بوده است. رویدادهایی همانند جنگ و بلاهای طبیعی مقطعی هستند و در یک نقطه جغرافیایی کره زمین پیش می آیند و مردم همان منطقه هم درگیرش می شوند، اما کرونا پدیده ای جهانی است و روی تمام کشورها و تمام موضوعات تاثیر گذاشته است.
او افزود: در طول این مدت خیلی از مردم شغل هایشان را از دست دادند و بسیاری هم گرفتار مشکلات روانی شدند؛ البته تمام این تبعات در کشورهای جهان بنا به مدیریت ها متفاوت می باشد.
شاندیز در آخر صحبت هایش بیان کرد: در طول این مدت ناهماهنگی هایی در بیان اطلاعات و اخبار وجود داشت که موجب سردگرمی عمومی شد و مردم نمی دانستند باید به کدام اطلاعات اعتماد کنند. البته به شخصه معتقدم که باید بیشتر به صحبت های کادر پزشکی و درمان اعتماد کرد و از تمام زحماتی که در طول این مدت متحمل شدند نیز تشکر می کنم.
منبع:

1400/03/31
22:56:18
5.0 / 5
187
تگهای خبر: پیشكسوت , زندگی , عكاس , عكاسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است