معلم بد در گالری گردی پایتخت

معلم بد در گالری گردی پایتخت «معلم بد»، «پشت پرده زنبوری»، «کماکان تنها» و «آکواریوس» عناوین تعدادی از نمایشگاه های هنری هستند که در آخر هفته میزبان گالری گردان پایتخت هستند.


به گزارش خبرنگار تجسمی ایرنا، برخی گالری ها همچنان میزبان نمایشگاه هایی از سال قبل هستند و فرصت دیدار از آخرین نمایشگاه های قرن مهیاست. چندین نمایشگاه نیز در جمعه ۱۹ فروردین کارشان را شروع می کنند، منصور نصرت نظامی، اردشیر محصص، شباهنگ طیاری و حسین قوی پنجه هنرمندان صاحبنامی هستند که آثارشان در این نمایشگاه ها در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است.
نمایشگاه نقاشی در گالری ملت
نمایشگاه آثار سیمین قرقچیان از روز دوشنبه هشتم فروردین ۱۴۰۱ در گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولی عصر(عج)، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی(نیایش)، روبه روی بزرگراه کردستان، طبقه منفی ۲ برگزار می گردد و تا ۲۶ فروردین ماه ادامه دارد.
نمایشگاه گروهی در نگارخانه لاله
نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران با همراهی ۱۱۸ هنرمند در چارچوب نقاشی، طراحی، چاپ دستی و حجم تا ۳۰ فروردین در نگارخانه لاله به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله برگزار می گردد.

چهارده هنرمند از سده چهاردهم در گالری هما
نمایشگاه گروهی چهارده هنرمند از سده چهاردهم که از طرف فریدون آو گردآوری شده است پنجشنبه ۱۸ فروردین تا یکشنبه ۱۱ اردیبهشت در گالری هما به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک برپاست.


کماکان تنها در گالری اِو
نمایشگاه گروهی فیلم/ویدئو جمعه ۱۹ فروردین تا سه شنبه ۲۳ فروردین در گالری اِو به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند. خیابان خردمند شمالی. کوچه اعرابی ۳. پلاک ۵. طبقه همکف و اول برگزار می گردد.
آکواریوس در نگارخانه نگر
نمایشگاه انفرادی حسن مهربانی با عنوان آکواریوس جمعه ۱۹ فروردین تا سه شنبه ۳۰ فروردین در نگارخانه نگر به نشانی تهران، زیر پل کریمخان، پس از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول برپاست.
آثار اخیر در دوران قرنطینه
نمایشگاه انفرادی فریدون آو با عنوان آثار اخیر در دوران قرنطینه جمعه ۱۹ فروردین تا جمعه ۱۶ اردیبهشت در گالری +۲ به نشانی تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۸، طبقه ی دوم برگزار می گردد.
پشت پرده زنبوری در گالری شیرین
نمایشگاه گروهی پشت پرده زنبوری با آثار هنرمندانی چون وحید آرین، معین شافعی، کیوان عسگری، مونا حسین زاده، دلارام فغانی، طلا درنگی و شیرین بابازاده که از جمعه ۲۹ بهمن در گالری شیرین افتتاح شده، تا سه شنبه ۲۳ فروردین سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و علاقمندان هر روزه به جز دوشنبه ها می توانند از ساعت ۱۱ تا ۱۹ از آن بازدید کنند.
مقاومت واپسگرا در بنیاد یاسی
نمایشگاه گروهی مقاومت واپسگرا که توسط لئو گای دنارسی گردآوری شده تا دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ در بنیاد یاسی به نشانی سعادت آباد، خیابان اوین، پس از چهارراه فراز، کوچه پیربسطامی، بن بست پویا، پلاک ۲، برپاست و هر روز به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ میتوان از آن بازدید کرد.
سادگی در پیچیدگی در گالری شیرین
نمایشگاه انفرادی منصور نصرت نظامی با عنوان سادگی در پیچیدگی که از جمعه ۲۹ بهمن در گالری شیرین به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم، پلاک۵ افتتاح شده، تا سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
معلم بد در دلگشا
نمایشگاه انفرادی معلم بد از آثار شباهنگ طیاری از ۹ فروردین در گالری دلگشا به آدرس تهران، خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، نبش رامسر، پلاک ۶۳ برگزار می گردد و هنردوستان همه روزه به استثنای روزهای شنبه و دوشنبه می توانند از آن بازدید کنند.


بازنگری در گالری ریشه ۲۹
گالری ریشه ۲۹ واقع در محله الهیه، خیابان آقابزرگی، روبه روی بانک آینده، جنب بانک خاورمیانه، پلاک ۳۱، تا چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ میزبان نمایشگاه گروهی ریشه ۲۹ از آثار سهند حسامیان، علی خطایی ایلخچی، محسن رافعی، بنفشه احمدزاده، محمود محرومی، مهدی رنگچی، مژگان ملاحسینی و محمدرضا پورکمالی خواهد بود که بازدید عموم از آن هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ آزاد است.
جایی برای ایستادن در گالری ملک
یک نمایشگاه گروهی حجم با عنوان جایی برای ایستادن با رعایت پروتکلهای بهداشتی تا جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ در گالری ملک واقع در خیابان انقلاب٫ نرسیده به میدان فردوسی٫ بین فرصت و آذرنوش٫ پلاک ۵۵۱ طبقه همکف، برپاست و هر روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۱۹ میزبان بازدیدکنندگان است.
چل تاس در بنیاد ایرج زند
نمایشگاه انفرادی حمید قوی پنجه به اسم چل تاس تا شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ در بنیاد ایرج زند واقع در خیابان خردمند جنوبی، بن بست وحدتی منش، پلاک دو میزبان علاقه مندان خواهد بود.
از دست در این جا
نمایشگاه گروهی از دست ۵ تا ۲۶ فروردین در گالری این جا به نشانی ﺧﯾﺎﺑﺎن کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، شماره ۹۵ برقرار است
موسم گل در فضای تالار
نمایشگاه گروهی موسم گل ۸ تا ۲۶ فروردین در فضای تالار به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، پلاک ۱۰۵ برپاست.
آثار حسین والامنش در دیدار
نمایشگاه آثار حسین والامنش از ۸ فروردین تا ۶ اردیبهشت در گالری دیدار به نشانی میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه مبینی، پلاک ۱۰ برگزار می گردد.

1401/01/18
12:20:36
5.0 / 5
208
تگهای خبر: بنیاد , چاپ , طراح , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است