گالری گردی در ایام پایانی هفته

گالری گردی در ایام پایانی هفته آبی طرح: در صورتیکه یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری ها و نگارخانه های شهر تهران در آخر هفته.


اعلانآرت

«اعلانآرت» نام نمایشگاه گروهی گرافیک است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مرتضی ممیز، بهزاد حاتم، قباد شیوا، فرشید مثقالی و صادق بریرانی اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری هدایت به آدرس تهران، خیابان استاد نجات الهی، کوچه ششم، پلاک۱۵ در حال برگزاری است، تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای سه شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

پایان نامیرا

نمایشگاه انفرادی «پایان نامیرا» که به نمایش آثار روزبه نعمتی شریف اختصاص دارد، در گالری سو به آدرس تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۴۶۴۵۱

گوشه

«گوشه» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار ساحل یحیایی اختصاص دارد و در گالری شیث به آدرس تهران، چهارراه ولیعصر، ضلع جنوبی پارک دانشجو، کوچه شیرزاد شرقی، پلاک ۱۰، نگارخانه شیث در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۶۸۱
نامحدود

نمایشگاه انفرادی نقاشی «نامحدود» که به نمایش آثار صبا صفا اختصاص دارد، در گالری ثالث به آدرس تهران، کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره ۱۴۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۵۳۷۶

آثار آرمین ابراهیمی

«آثار آرمین ابراهیمی» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار آرمین ابراهیمی اختصاص دارد، در گالری «اُ» به آدرس تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

گیج است سرم

نمایشگاه انفرادی «گیج است سرم» که به نمایش آثار علی گنجوی اختصاص دارد، در گالری «اُ» به آدرس تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

مار و انار

«مار و انار» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار شکوفه کریمی اختصاص دارد و در گالری شیدایی به آدرس تهران، میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، روبروی موزه عکسخانه شهر، پلاک ۱۴۹، واحد۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۵۳۹

منتخب ۵

نمایشگاه گروهی «منتخب ۵» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند علیرضا آستانه، فریدون آو، محمد بزرگی و عذرا عقیقی بخشایشی اختصاص دارد، در نگارخانه نگر به آدرس تهران، زیر پل کریمخان، پس از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

بیگانه ۲

«بیگانه ۲» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار زهرا سلطانی نژاد اختصاص دارد و در گالری ویستا به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۳۹۳۴

ماده ی مرده

نمایشگاه انفرادی نقاشی «ماده ی مرده» که به نمایش آثار پریناز گودرزیان اختصاص دارد، در پروژه های ۰۹۸۲۱ به آدرس تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۱۳۸۳یاد داشت

«یاد داشت» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار عاطفه محرری اختصاص دارد و در گالری «پروژه های ۰۰۹۸۲۱ » طبقه دوم به آدرس تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۱۳۸۳

وهم رنگ

نمایشگاه انفرادی نقاشی «وهم رنگ» که به نمایش آثار شیدا قلی پور اختصاص دارد، در گالری نگاه به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۳۱۴۱

دیگران

«دیگران» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار فاطیما فرجی اختصاص دارد و در گالری اینجا به آدرس تهران، ﺧﯾﺎﺑﺎن کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، شماره ۹۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۴ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۱۴۴

به رنگ بهار

نمایشگاه انفرادی نقاشی خط «به رنگ بهار» که به نمایش آثار علی اشرفی اختصاص دارد، روز دوشنبه - ۱۲ اردیبهشت ساعت ۱۸ در نگارخانه گلستان به آدرس میدان هلال احمر، خیابان گلستان افتتاح می گردد. این نمایشگاه که به مدت یک هفته ادامه دارد، از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۷۷۸۱۳۸۰۲

برآستین وصال

«برآستین وصال» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار محمد انشایی اختصاص دارد و روز جمعه ساعت ۱۷ در گالری صبا فرهنگستان هنر به آدرس آدرس خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵ افتتاح می گردد. این نمایشگاه همین طور تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.منبع:

1401/02/08
13:41:22
5.0 / 5
219
تگهای خبر: استاد , عكس , فرهنگ , گالری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است