درهای گالری ها باز است؟

درهای گالری ها باز است؟ به گزارش آبی طرح، این روزها اختلال در دسترسی به اینترنت و در ادامه فیلتر شبکه های مجازی خارجی بخصوص اینستاگرام، اطلاع از برنامه های گالری ها را با دشواری همراه کرده است. بر این اساس خبرنگار ایسنا در تماسی تلفنی با مدیرِ چند گالری در شهر تهران، روند برگزاری و افتتاح نمایشگاه ها در ایام پایانی هفته را جویا شده است.


بر مبنای گفتگو با مدیرِ چند گالری در شهر تهران، آگاه شدیم که با وجود تعطیلیِ برخی مراکز فرهنگی هنری در ساعتهای منتهی به شب، اغلب گالری ها این روزها باز هستند و البته برخی هم ادامه فعالیت را به فضای مناسب تر موکول کرده اند.
ارکیده درودی، مدیرِ گالریِ «او» در گفت وگویی با ایسنا با بیان باز بودنِ این گالری، اعلام نمود که فعلاً نمایشگاه جدیدی ندارند. گالری شیرین هم این روزها با نمایشگاهی که در تاریخِ ۱۸ شهریور ماه با عنوانِ «چاپ شده» افتتاح کرده بود، میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی است.

لیلی گلستان، مدیر گالریِ گلستان هم در گفت وگویی ضمن اشاره به شرایطِ فعلیِ بیان کرد که این گالری تا ایجاد فضای مناسب تر، تعطیل می باشد.

همینطور گالری هما که مرحله یِ اولِ داوریِ «منتخبِ نسلِ نو» را به پایان رسانده بود، به قول یِ هنگامه معمری، مدیرِ این مکان فرهنگی و هنری تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود.
با نگاهی به سایتِ «گالری اینفو» که معمولاً اخبارِ در ارتباط با گالری ها را منتشر می کند، میتوان نتیجه گرفت که بیشترِ گالری ها میزبانِ نمایشگاه هایِ انفرادی و گروهی هستند که رو به اتمام است و با آغاز فصل پاییز باید دید دیوارهای گالری ها چه آثاری را انتظار خواهند کشید.
1401/07/06
12:37:32
5.0 / 5
172
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است