روایت روزنامه دولت از یک اتفاق در نیویورک

روایت روزنامه دولت از یک اتفاق در نیویورک به گزارش آبی طرح، روزنامه ایران نوشت: وقتی خبرنگار شبکه ایران اینترنشنال درحال پوشش زنده نشست مجمع عمومی سازمان ملل بود، با پرسش های جدی و توأم با حقانیت یکی از اعضای هیأت همراه رییس جمهور مواجه گردید.


در این مواجهه که بصورت مستقیم از این شبکه پخش می شد، دستان خبرنگار ایران اینترنشنال آغاز به لرزش کرد و نه فقط نتوانست هیچ پاسخی به پرسش های این عضو هیأت بدهد، بلکه عملاً به لکنت افتاد و شعارهای شبکه خودش را بارها و بارها تکرار می کرد.
در نهایت وقتی مدیران این شبکه دیدند بجای خبرنگارشان در حقیقت این سؤال های جدی عضو هیأت است که دارد پخش می شود، از ادامه پوشش این صحنه خودداری کردند. بعضی دیگر از خبرنگاران این شبکه از مواجه شدن و پاسخگویی اجتناب کرده و عملاً فرار کردن را ترجیح دادند. به برخی هم پیشنهاد داده شد به هر میزانی که بابت وطن فروشی پول دریافت می کنند به آنان پول داده شود تا دیگر به کشور خود خیانت نکنند!
شدت فرار تعدادی از این خبرنگاران به حدی بود که حتی ابزار و لوازم شخصی شان را که روی زمین افتاده بود هم برنداشتند. این فرار وقتی روی داد که خبرنگار ایرانی از خبرنگار شبکه ایران اینترنشنال درباره ی سرنوشت سیما ثابت، مجری سابق این شبکه و علت جدایی او پرسید،

23302منبع:

1402/06/30
13:29:16
5.0 / 5
224
تگهای خبر: سازمان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است