نقاش برگزیده ایران در لندن

نقاش برگزیده ایران در لندن به گزارش آبی طرح مسابقه بین المللی نقاشی «وینزور و نیوتن» با مبحث پرتره شخصی یا چهره نگاری شخصی، ویژه هنرمندان بالای ۱۶ سال در ایران هم برگزار می گردد.به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا بر مبنای خبر رسیده، سیف الله پویاراد ـ مدیر دو سالانه نقاشی دامون فر ـ با بیان این خبر اظهار داشت: مسابقه «وینزور و نیوتن» با مبحث پرتره شخصی، در دو مرحله برگزار می شود، دور اول در گستره داخلی است و هنرمندان تا ۱۵ آبان ماه فرصت دارند آثارشان را ارسال كنند. شورای داوری سه نفره كه اسامی شان به زودی اعلام می شوند نفر برتر ایران را انتخاب می كنند و سپس این هنرمند به دفتر «وینزور و نیوتن» در لندن معرفی می گردد و در گستره بین المللی با نمایندگان سایر كشورها رقابت می كند.

او ادامه داد: هنرمند برتر در ایران مبلغ ۵۰۰ دلار و موسسه هنری كه هنرمند برتر را معرفی كرده باشد به مبلغ ۱۰۰۰ دلار برنده محصولات وینزور و نیوتن(رنگ روغن وینتون، آكریلیك گالریا و آبرنگ كاتمن) می شوند. اما هنرمند برگزیده نهایی كه در سطح بین المللی انتخاب می گردد برنده سفر سه روزه به انگلستان(با یك همراه)، و دیدار از مجموعه وینزور و نیوتن و گالری های معتبر هنری شهر لندن خواهد شد.

او افزود: هر شركت كننده باید تنها یك اثر در سایزهایA۴ یا A۳ را برای بخش مسابقه ارسال كند و مدیوم های اصلی استفاده شده در اثر هنری باید از گالریا، وینتون و كاتمن باشد البته برای اجرای بعضی از افكت ها می توان از محصولات دیگری هم استفاده كرد.

مدیر دوسالانه نقاشی دامون فر اظهار نمود: بر مبنای قوانین این مسابقه هر هنرمند باید به همراه اثر، متنی را هم به دبیرخانه ارسال كند، این متن نوشتاری از اهمیتی برابر با خود اثرهنری برخوردار است كه در داوری نهایی، داوران نیمی به متن و نیمی به اثر امتیاز خواهند داد. این متن شامل رزومه و هم بیانیه تایپ شده (۱۰۰ تا ۲۰۰ كلمه) هنرمند است كه به روشنی مبین فرم شكل گیری و معنای اثر است و در عین حال بیان كننده خواستهها، نیازها و آرزوهای هنرمند در زمینه رشته و كارش است.

او اظهار داشت: هنرمندان اثر و متن های مورد نیاز برای شركت در این مسابقه را به آدرس ایمیل: w&n@adroteam. com ارسال كنند و برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۷۲۹۳۰ تماس بگیرند. 

1396/07/25
17:06:04
5.0 / 5
4491
تگهای خبر: گالری , نقاشی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است