پیوند هنر و ورزش

اركستر سمفونیك و اركستر ملی برای تیم ملی می نوازند

اركستر سمفونیك و اركستر ملی برای تیم ملی می نوازند آبی طرح: با امضای تفاهم نامه ای میان بنیاد فرهنگی هنری رودكی و فدراسیون فوتبال مقرر است سرود اعزام تیم ملی ایران به روسیه ساخته و توسط تركیبی از اركستر سمفونیك تهران و اركستر ملی ایران اجرا شود.به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، علی اكبر صفی پور ـ مدیرعامل بنیاد رودكی ـ پیش از امضای تفاهم نامه مشترك اظهار نمود: ما در اینجا حضور پیدا كردیم برای امضای تفاهم نامه ساخت و اجرای سرود اعزام تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط اركسترهای بنیاد رودكی كه اركسترهای جمهوری اسلامی ایران هستند.

او ادامه داد: مقرر است این كار با تركیبی از اركستر ملی ایران و اركستر سمفونیك تهران صورت گیرد. در این تفاهم نامه مقرر است با محوریت بنیاد رودكی و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران كارهای مهم، فاخر و در سطحی كه قابلیت اجرا و عملیاتی شدن دارند در چند ماه آینده و پیش از از آغاز جام جهانی صورت بگیرد.

صفی پور افزود: مقرر است توسط آهنگسازان، شعرا و خوانندگان كشور آثاری تولید شود و در ایام منتهی به اعزام تیم ملی در تالار باشكوه وحدت با حضور اعضای تیم ملی فوتبال، بزرگان و هنرمندان كشور رونمایی شود.

محمدرضا ساكت ـ دبیركل فدراسیون فوتبال ایران ـ هم اظهار نمود: پیوند هنر و ورزش بار دیگر در عرصه آوردگاه جهانی خودش را نشان خواهد داد. هنرمندان همیشه در كنار ورزشكاران و ورزشكاران در كنار هنرمندان برای شادی مردم، عظمت جمهوری اسلامی ایران و پرچم مقدس این كشور تلاش داشتند. این دفعه مقرر است مراسم بدرقه تیم ملی به جام جهانی در تالار وحدت كه میزبان آوردگاه هنر ایرانی است، برگزار گردد.

وی اظهار داشت: تلاش این است كه میدانی بسیار عظیم، مهیج و باشكوه را برای تمام ایرانیانی كه در روسیه خواهند بود و برای پشتیبانی از تیم ملی حضور دارند فراهم نماییم. بخش های اجرایی این تفاهم نامه در زمینه های مختلف مرحله به مرحله باید مورد توافق قرار بگیرد. آنچه به صورت قطعی به نتیجه رسیدیم این بود كه مراسم بدرقه را در تالار وحدت سازماندهی نماییم.

ساكت افزود: به هر حال دوستان ما در تمامی بخش های فدراسیون فوتبال در تلاش هستند تا سازماندهی مناسبی برای آماده سازی تیم ملی فوتبال كشورمان انجام پذیرد؛ البته كار آماده سازی آنها از همین هفته شروع شد. امیدواریم همه موارد به شكل مناسب صورت گیرد.

در آخر این نشست كه عصر ۱۹ دی ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد، تفاهم نامه ساخت و اجرای موسیقی جام جهانی میان بنیاد رودكی و فدراسیون فوتبال به امضا رسید.
1396/10/21
19:35:19
5.0 / 5
4535
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است