كرمانشاه بار دیگر میزبان جشنواره موسیقی بارانا می گردد

كرمانشاه بار دیگر میزبان جشنواره موسیقی بارانا می گردد آبی طرح: نخستین جلسه شورای سیاستگذاری ˮكرمانشاه؛ شهر خلاق موسیقیˮ با تصویب برگزاری جشنواره موسیقی ˮبارانا ۲ˮ تشكیل شد.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، آرش رضایی شهردار كرمانشاه در نخستین جلسه برگزاری هماهنگی این جشنواره، اظهار داشت: كرمانشاه مهد فرهنگ و تمدن و هنر است و این را در عرصه موسیقی و سینما به خوبی ثابت كرده و باید برای ارج نهادن به این هنرهای والا برنامه ریزی درست و مناسب تری داشت.

وی اضافه كرد: جشنواره بارانا یك كه دو سال پیش در محوطه آثار جهانی بیستون برگزار گردید گام اول در جهت حفظ و پاسداشت داشته های هنریمان است، هر چند اعتقاد دارم بارانای یك می توانست خیلی بهتر و گسترده تر برگزار شود، البته با تمام مسائل این جشنواره در عرصه بین الملل بازتاب خوبی داشتت.

رضایی خاطرنشان كرد: اكنون می خواهیم برنامه ای در حد و اندازه و شان فرهنگ و هنر استان داشته باشیم و نمونه آن جشنواره بارانا است كه می خواهیم آن را تبدیل به مطالبه ملی برای استان كرده و تبدیل به برند موسیقی این دیار نماییم.

شهردار كرمانشاه اظهار داشت: با راه اندازی دبیرخانه این جشنواره می توان نقاط ضعف جشنواره گذشته را پوشش داد و تبدیل به نقطه قوت كرد و با یك برنامه ریزی درست و مناسب زمینه هرچه بیشتر مطرح شدن این جشنواره را در حد بین المللی فراهم نمود.

این جلسه با حضور مدیر كل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سهراب و طهمورث پورناظری برگزار گردید.
1397/01/09
11:02:18
5.0 / 5
4241
تگهای خبر: جشنواره , فرهنگ , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است