اعلام پیشكسوتان جشنواه موسیقی فجر

اعلام پیشكسوتان جشنواه موسیقی فجر به گزارش آبی طرح اسامی هنرمندان مطرح و پیشكسوت موسیقی ایران كه در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در مسند نوازنده و رهبر اركستر روی صحنه خواهند رفت، اعلام گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی سی وچهارمین جشنواه موسیقی فجر، هنرمندان پیشكسوت و معتبر از موسیقی كلاسیك و موسیقی كلاسیك ایرانی برای اجرای رپرتوارهای متنوعی كه پیش تر كم تر اجرا شدند، روی صحنه می روند.
سیمون آیوازیان، محمد اسماعیلی، حسین بهروزی نیا، سعید ثابت، نصیرحیدریان، شهرداد روحانی، فریدون شهبازیان، مظفر شفیعی، فریماه قوام صدری، منوچهر صهبایی، داوود فیاضی، مجید كیانی، ابراهیم لطفی و رافائل میناسكانیان همچون این هنرمندان هستند.
هر كدام از این هنرمندان با پیشینه قابل تأملی در فضای موسیقی ایران به جشنواره آمدند و اغلب آنها در سال های اخیر در این رویداد ملی حضور نداشتند. بخشی از این هنرمندان بعنوان سولیست چه در شاخه موسیقی كلاسیك و چه در بخش موسیقی ردیف ـ دستگاهی در جشنواره برنامه اجرا می كنند.
شهرداد روحانی، فریدون شهبازیان، نصیر حیدریان و ابراهیم لطفی هم بعنوان رهبر اركستر، هدایت گر اركستر سمفونیك تهران، اركستر ملی، اركستر رتوریك و اركستر زهی آركو خواهند بود.
سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری با دبیری دكتر شاهین فرهت در تهران برگزار می گردد.


 

1397/10/15
15:37:34
5.0 / 5
4624
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است