درخواست مسئولان فرهنگی بلژیك برای برگزاری نمایشگاه تصویر سال

درخواست مسئولان فرهنگی بلژیك برای برگزاری نمایشگاه تصویر سال آبی طرح: نمایشگاه شانزدهمین جشن «تصویر سال» در خانه هنرمندان ایران به آخر رسید. این در شرایطی است كه مسئولان فرهنگی كشور بلژیك در آخرین روزهای برگزاری این رویداد درخواست برگزاری نمایشگاه تصویر سال را در كشورشان مطرح نمودند.


به گزارش آبی طرح به نقل از دبیرخانه تصویر سال، نمایشگاه تصویر سال كه از سوم اسفند ۱۳۹۷ با نمایش بیشتر از ۹۰۰ قاب و ده ها اثر به صورت مالتی مدیا در تمام گالری های خانه هنرمندان ایران در بخش كاریكاتور، پوستر و عكس، برگزار شده بود، عصر روز گذشته از دیوارها جمع شدند.
شانزدهمین نمایشگاه تصویر سال با چهل و شش روز نمایش، طولانی ترین روزهای نمایشگاهی را در طول چند دوره اخیر پشت سر گذاشت. نمایشگاه تصویر سال كه به پیشنهاد مدیرعامل خانه هنرمندان ایران در طول تعطیلات نوروز برپا مانده بود، میزبان گردشگران ایرانی و خارجی در ایام تعطیل نوروز ۹۸ بود.
به صورتی كه در روز پایانی توریستهایی از كشورهای اتریش، بلژیك، هلند هم به تماشای آثار این آمدند.
مسؤولان فرهنگی كشور بلژیك در آخرین روزهای برگزاری نمایشگاه درخواست برگزاری نمایشگاه تصویر سال را در كشورشان مطرح نمودند. این پیشنهاد از جانب دبیر جشن تصویر سال درحال بررسی است.1398/01/21
14:07:06
5.0 / 5
4366
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است