پای تابلوهای نقاشی به دنیای واقعی كشیده شد بعلاوه تصاویر

پای تابلوهای نقاشی به دنیای واقعی كشیده شد بعلاوه تصاویر آبی طرح: یك طراح داخلی با استفاده از تكنولوژی سی جی آی، تابلوهای نقاشی «ون گوگ»، «واسیلی كاندینسكی»، «كنستانتین كورووین» و آثار هنرمندان مشهور دیگر را در دنیای واقعی و در یك خانه قرن بیستم بازسازی كرده است.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، این تابلوهای نقاشی به نحوه ی انتخاب رنگ و طراحی داخلی كه در آن دوره از محبوب زیادی برخوردار بودند، اشاره دارد.اتاق خواب اثر «ون گوگ»
تابلو نقاشی «اتاق خواب» «ون گوگ» در شهر «آرل» فرانسه كه در سال ۱۸۸۸ خلق شد را می توان بعنوان سمبل صلح و آرامش در نظر گرفت.
سادگی لوازم خانه و استفاده از نگرش «وابی-سابی» (مفهوم زیبایی شناسی ژاپنی است كه بر پایه پذیرش نقص ها بیان شده است)، بی درنگ حس آرامش و سادگی را به بیننده القا می كند.

«گرنت وود»
تابلو «نوری در كنج» كه اثر سال ۱۹۲۵ «گرنت وود»، نقاش مشهور آمریكایی است، عناصر روستایی و زندگی آرام را به تصویر می كشد.

«واسیلی كاندینسكی»
تابلو نقاشی « اتاق غذا خوری» مربوط به دوره ای است كه «كاندینسكی» هنرمند روس مشهور از خلق آثار فیگریتیو به هنر انتزاعی روی آورده بود. انتخاب رنگ های وی برای این نقاشی بیشتر از آن كه به واقعیت نزدیك باشد انتخاب های شخصی به حساب می آید.«كنستانتین كورووین»
این تابلو نقاشی « كووورین» با وجود به تصویر كشیدن دیوارهای ساخته شده از الوار و سقف چوبی تصویر یامپرسیونسیتی از یك آشپزخانه را به نمایش می گذارد.«روی لیكتنستاین»
«لیكتنستاین» از شناخته شده ترین هنرمندان پاپ آرت است كه امضای وی در اغلب آثارش استفاده از نقطه و خطوط موازی است. نقاشی های موجود در تابلو نقاشی اصلی هم جزو آثار «لیكتنستاین» محسوب می شوند كه این امر این اثر را به یك تابلو «نقاشی در نقاشی» تبدیل نموده است.1398/01/23
13:11:23
5.0 / 5
4270
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است