سالاد كامبیز درم بخش افتتاح می شود

سالاد كامبیز درم بخش افتتاح می شود به گزارش آبی طرح كامبیز درم بخش و سهیل حسینی امسال هم آثار خویش را با عنوان «سالاد» در گالری دیلمان به نمایش می گذارند. این نمایشگاه جمعه (۱۳ اردیبهشت ماه) افتتاح می شود.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، كامبیر درم بخش، درباره نمایشگاه «سالاد» توضیح داد: «سالاد» مجموعه ای از آثار من و سهیل حسینی با عناوین و موضوعات مختلف است. علت نام گذاری این نمایشگاه همین موضوعات مختلف است این آثار با آثار شناخته شده مفهومی من متفاوت می باشد و جنبه ی دكوراتیو دارد. كارهای عرضه شده در این نمایشگاه زیبا و دكوراتیو هستند.
این كاریكاتوریست با اشاره به اینكه استعدادهای خویش را در حوزه های مختلفی نشان داده است، افزود: سال هاست كه كارهای دكوراتیو انجام می دهم ولی زیاد شناخته شده نیست. حدوداً ۴ تا ۵ هزار از این طرح ها دارم كه با سوژه های مختلفی مانند انسان، طبیعت، درخت، گل و حیوانات كار شده است. این طرح ها، كارهای سریع و تند من هستند و هر ۱۰۰ تایی كه هر روز در كافه می زنم ۱۰ تا را قاب و نگهداری می كنم كه حالا مجموعه عظیمی شده كه نمی دانم چطور باید عرضه شان كنم. در تلاش هستم به تدریج این آثار را در نمایشگاه های مختلف عرضه دهم.
او با اشاره به اینكه این كارها گرافیك نقاشی تصویرسازی است، اضافه كرد: با عنایت به اینكه من كاریكاتوریست هستم درون مایه این آثار هم از طنز كاریكاتورهایم خالی نیست. همینطور این روزها موج حیوان دوستی راه افتاده كه بخشی از آثار من هم در تأیید این جریان است و تلاش كرده ام از حیوانات تصویری صمیمانه و دوستانه نشان دهم.
درم بخش خاطرنشان كرد: حدود ۸۵ درصد طرفدارهای من جوانان هستند و توانسته ام با وجود اختلاف سنی ام با جوان ها ارتباطم را با آنها حفظ كنم كه این مورد سبب افتخار من است. كسانی كه چهره ام را نمی شناسند و فقط كارهایم را دیده اند فكر می كنند این كارها را یك جوان انجام داده است.
این كاریكاتوریست درباره قیمت آثارش در این نمایشگاه اظهار داشت: قیمت آثار من به نسبت كار، سابقه و شهرتم بسیار پایین است. من قیمت ها را پایین انتخاب می كنم تا كارهایم به دست مردم برسد. تولید من زیاد است و نمی دانم كه با این كارها چه كنم و خیلی خوشحالم كه مردم با درآمدهای پایین هم بتوانند كارهای مرا بخرند.
او در انتها اضافه كرد: قصد دارم با تیمی كه اخیرا تشكیل داده ام فكرهایم را به صورت كانسپچوال آرت به انواع مختلفش مانند چوب، سنگ، عكس، عروسك و … تبدیل كنم. اما متأسفانه این كارها سرمایه زیادی می خواهد و مجبورم شخصاً هزینه كنم. این كارها نیاز به كمك دارد ولی متأسفانه چنین امكاناتی در كشور ما وجود ندارد و همین طور قیمت وسایل كار هم بیداد می كند.
سهیل حسینی هم درباره تجربه ای كه قبل از این با كامبیز درم بخش داشته است، اظهار داشت: نمایشگاه مشتركی كه در مهر و آبان سال ۹۷ با آقای درم بخش داشتیم، جزو یكی از شلوغ ترین نمایشگاه های سال قبل بود. طی همكاری موفقی كه با هم داشتیم، تصمیم گرفتیم امسال هم نمایشگاه دیگری ترتیب بدهیم. همه جور كاری از نظر ابعاد، مبحث و تكنیك در این نمایشگاه خواهد بود و بنابراین «سالاد» نام گرفته است.
وی در توضیح آثارش در این نمایشگاه، اظهار نمود: كارهای من شامل ۳ جغد در ابعاد بزرگ، ۳ گربه، و چندتایی فیگور انسانی می شود كه با تكنیك چاپ روی كاغذ دست ساز به همراه تركیب مواد كار شده است. تكنیك آثار آقای درم بخش هم جوهر، مداد رنگی و ماژیك است. از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۸ در این نمایشگاه كار وجود دارد و این گزیده ای از كارهای این دوره ی ده ساله است كه درمجموع شامل ۵۷ اثر می شود.
نمایشگاه «سالاد» ۱۳ تا ۲۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری دیلمان به آدرسِ شریعتی، بالاتر از ظفر، كوچه پورمشكاتی، پلاك ۵۰ برپاست.1398/02/11
13:11:15
5.0 / 5
4137
تگهای خبر: تصویر , چاپ , سرمایه , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است