زنده نویسی دعای جوشن كبیر در شب احیا

زنده نویسی دعای جوشن كبیر در شب احیا آبی طرح: رئیس انجمن خوشنویسان نطنز اظهار داشت: در ادامه طرح مشق رمضان با كتابت به صورت زنده نویسی فرازهایی از دعای جوشن كبیر در امامزادگان آقا علی عباس(ع) و شاهزاده محمد(ع) بادرود در شب بیست و سوم ماه مبارك رمضان به صورت خط شكسته نستعلیق برگزار گردید.


سعید یزدانمهر در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: طرح مشق رمضان با مبحث كتابت فرازهایی از دعای جوشن كبیر با خط شكسته نستعلیق در امام زادگان آقا علی عباس (ع) و شاهزاده محمد (ع) بادرود برگزار گردید.

وی ادامه داد: این طرح خوشنویسی در حاشیه مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارك رمضان در امام زاده آقا علی عباس (ع) بادرود برگزار گردید.

رئیس انجمن خوشنویسان نطنز اظهار داشت: پس از آخر مراسم احیا در جوار این امامزاده بزرگوار، آثار هنری خطاطی شده بعنوان یادبود به زائران امام زاده آقا علی عباس (ع) اهدا شد.

وی خاطرنشان كرد: در شب نوزدهم ماه مبارك رمضان هم چنین طرحی در موزه عروسك های بومی بادرود با نام موزه عروسك و همینطور در شب بیست و یكم ماه رمضان در امام زاده شاه سلطان حسین (ع) نطنز برگزار گردید.

یزدانمهر اظهار داشت: انجمن خوشنویسان نطنز با ۷۰ عضو در شهرستان نطنز فعالیت دارد كه از سطح مقدماتی تا ممتاز بین آنها وجود دارد.

به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، در شب بیست و سوم ماه مبارك رمضان، مردم شهر نطنز در جوار امامزاده شاه سلطان حسین (ع) و مردم بادرود در جوار امام زاده آقا علی عباس (ع) شب زنده داری كرده و مراسم احیا را برگزار كردند.

منبع:

1398/03/09
13:57:00
5.0 / 5
4262
تگهای خبر: خوشنویسی , طرح , كتاب , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است