برای سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر چقدر هزینه شده؟

برای سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر چقدر هزینه شده؟ به گزارش آبی طرح معاونت امور هنری وزارت ارشاد امروز گزارش مالی هشت جشنواره هنری سال ۹۷ را همچون سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر منتشر كرد؛ طبق این اعلام مجموع هزینه ها برای این رویداد سه میلیارد و ۲۶۹ میلیون و هشتصد هزار تومان بوده است.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، هزینه های این رویداد در ۱۲ بخش آورده شده است كه می توانید آنها را در ادامه بخوانید:
هزینه دبیرخانه جشنواره فجر ۱۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و كمك هزینه ودستمزد گروه های شركت كننده جشنواره بخش موسیقی سنتی، پاپ، تلفیقی، نواحی و بخش اركسترال گروه كر و بخش كلاسیك یك میلیارد و ۱۹۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
در ادامه گفته شده برای هیأت انتخاب و بررسی داوری آثار و نظارت در روند جشنواره ۶۴ میلیون و نهصد هزار تومان و برای اجاره سالن ها شامل تالار وحدت، تالار رودكی، برج آزادی، فرهنگسرای نیاوران، سالن ایرانیان ۴۸۰ میلیون و چهارصد هزار تومان هزینه شده است.
هتل مهمانان داخلی و خارجی جشنواره ۹۰ میلیون و روابط عمومی و تبلیغات محیطی شامل طراحی و چاپ اقلام تبلیغاتی، جلسات مطبوعاتی، بولتن و چاپ، تصویربرداری، سایت، لوح و تندیس، پژوهش، چاپ كتاب، اجاره و حمل و نقل سازها، بلیط فروشی و چكینگ بلیت، طراحی و تزئین صحنه، دكور، اجرا، نصب ۵۱۵ میلیون و پانصد هزار تومان برای جشنواره موسیقی فجر هزینه به دنبال داشته است.
به عوامل اجرایی جشنواره ۳۴۴ میلیون و ششصد هزار تومان حق الزحمه پرداخت شده، برای هدایا و بزرگداشت هنرمندان پیشكسوت ۵۴ میلیون و ششصد هزار تومان هزینه شده و ساخت كلیپ و سایر هزینه های اختتامیه جشنواره موسیقی فجر ۷۴ میلیون و پانصد هزار هزینه بر بوده است.
كمك هزینه گروه های بخش بین الملل جشنواره فجر ۱۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و هزینه روادید گروه ها و بلیط هنرمندان خارجی جشنواره ۱۹۸ میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده است. همینطور برای پشتیبانی این رویداد ۱۴ میلیون و نهصد هزار تومان هزینه شده است.1398/03/14
15:09:19
5.0 / 5
4156
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است