استقبال هنر ایرانی از مقامات كشوری

استقبال هنر ایرانی از مقامات كشوری آبی طرح: مهمانان مراسم تنفیذ رییس‌جمهوری با صنایع دستی استقبال می‌گردند. در این باره بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی كشور اظهار داشت از مهمانان مراسم تنفیذ رییس‌جمهوری با صنایع‌دستی فاخر ایرانی در پاویون فرودگاه مهرآباد استقبال می‌نماییم.


مهمانان مراسم تنفیذ رییس‌جمهوری با صنایع دستی استقبال می‌شوند. در این باره بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی كشور خبر داد: از مهمانان مراسم تنفیذ رییس‌جمهوری با صنایع‌دستی فاخر ایرانی در پاویون فرودگاه مهرآباد استقبال می‌كنیم. به گزارش مهر، او در ارتباط با راه‌اندازی نمایشگاه صنایع دستی نفیس ایرانی در پاویون استقبال از مقامات فرودگاه گفت: این طرح كه پیش‌تر مطرح شده بود از یك ‌ماه پیش به صورت جدی از سوی این معاونت پیگیری شد. ایجاد نمایشگاه در پاویون فرودگاه مهرآباد به دلیل ورود و خروج مقامات كشورهای مختلف می‌تواند در معرفی و شناساندن صنایع دستی و هنرهای سنتی كشورمان بسیار موثر باشد به همین جهت سعی شد تا از محصولات فاخر و نفیس صنایع دستی در این ویترین‌ها استفاده شود.  او تاكید كرد: امور مربوط به انتخاب آثار از ابتدای مطرح شدن طرح توسط كارشناسان خبره معاونت صنایع دستی پیگیری شد تا آثاری كه معرف عمق هنر ایرانی است در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شود و پاویون فرودگاه برای مراسم تنفیذ ریاست‌جمهوری با صنایع دستی نفیس ایرانی چیدمان و تجهیز شود و با ورود میهمانان مراسم تنفیذ رییس‌جمهور از كشورهای دیگر افتتاح شده و آغاز به كار كند. به نوعی از میهمانان مراسم تنفیذ رییس‌جمهوری با صنایع دستی فاخر و اصیل ایرانی استقبال می‌كنیم و این فرصت مناسب دیگری برای معرفی هنر ایرانی است.
او در ادامه افزود: در جریان برنامه‌ریزی‌ها برای استقبال از مهمانان خارجی مراسم تنفیذ رییس‌جمهوری، هتل‌های محل اقامت این مهمانان نیز با نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های صنایع دستی ایرانی تجهیز شده‌اند.
علی حاجی‌شیزری، مدیركل توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی نیز با اشاره به تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته درخصوص ایجاد محلی برای نمایش صنایع دستی در پاویون فرودگاه مهرآباد گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت گرفته از ماه‌های گذشته، ویترین‌های ویژه برای این محل طراحی و ساخته شد و در ادامه تعداد ۱۰۰ اثر نفیس صنایع دستی با نظر كارشناسان این حوزه پس از بررسی و انتخاب برای نمایش در این ویترین‌ها جمع‌آوری شده و با طراحی و دكور ویژه جانمایی شدند.
1396/05/10
00:28:10
5.0 / 5
4355
تگهای خبر: اثر هنری , هنر , صنایع دستی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است