هنرمند جنجالی در لندن مغازه باز كرد، عكس

هنرمند جنجالی در لندن مغازه باز كرد، عكس آبی طرح: بنكسی هنرمند مرموز انگلیسی كه هر از چند گاهی سر از رسانه ها درمی آورد، این دفعه با باز كردن یك مغازه در لندن خبرساز شد.


به گزارش آبی طرح به نقل از خبر آنلاین، بنكسی هنرمند مرموز بی نام و نشان انگلیسی بارها با گرافیتی های اعتراضی، هتل متفاوتش در كرانه باختری و حتی پاره كردن اثر خودش در حراجی خبرساز شده است. گرچه كسی نام واقعی او را نمی داند اما واژه حال عنوان او یا همان «بنكسی» تبدیل به یك برند باارزش شده است. در حقیقت بنكسی برای حفاظت از برند خود مغازه باز كرده است. او چند وقت پیش متوجه می شود كه یك كمپانی احیانا قصد استفاده تجاری از این برند را دارد. به دنبال این رویداد بنكسی با مشورت اطرافیانش تصمیم به باز كردن این مغازه و فروش اجناسش می كند.
بنكسی گفته كه می خواهد اجناس مغازه را آنلاین به فروش بگذارد. البته مردم در دو هفته آینده می توان از این مغازه در لندن بازدید نمایند. او در این زمینه اعلام نمود: «یك كمپانی كارت های تبریك قصد تصاحب نامی را داشت كه برای كارهای هنری ام بهره برده ام، تا بعد از آن بتوانند اجناس قلابی خودرا به نام بنكسی بفروشند. احیانا آنها را روی این مساله حساب كرده اند كه من حاضر نیستم برای گرفتن حقم در دادگاه حاضر شده و هویتم را آشكار كنم.» تا چندی دیگر نقاشی مشهور بنكسی كه در آن مجلس عوام انگلستان را پر از شامپانزه به تصویر كشیده شده است نیز حراج می شود. این نقاشی «مجلس واگذارشده» نامیده شده است. منبع: بی بی سی / ۱ اكتبر ۲۴۱۲۴۱


منبع:

1398/07/17
14:02:52
5.0 / 5
4172
تگهای خبر: تصویر , عكس , فروش , نقاشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است