چه كسانی بر آموزشگاه های آزاد موسیقی نظارت می كنند؟

چه كسانی بر آموزشگاه های آزاد موسیقی نظارت می كنند؟ به گزارش آبی طرح معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در احكامی اعضای شورای مركزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی را منصوب نمود.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری ـ در احكامی حسن ریاحی، داود گنجه ای، كامبیز روشن روان، سیمون آیوازیان، كیاوش صاحب نسق، احمد صدری، محمد اله یاری فومنی، مدیركل دفترموسیقی و علی اكبر صفی پور مدیركل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری را بعنوان اعضای شورای مركزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی انتخاب كرد و احكام اعضای شورا در روز یكشنبه (۲۹ مهر ماه) اعطا شد.
علی اكبر صفی پور، مدیركل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری اظهار داشت: امیدوارم با ادامه حضور استادان گرانقدر و با تجربه در حوزه آموزشگاه های هنری و تدریس هنر در شورا، گام های موثری برداشته شود و با نظارت دقیق و تخصصی شورا و بزرگواران و كارشناسان این حوزه شاهد اتفاقات مهمی در عرصه آموزش هنر باشیم.
در ادامه سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری با اشاره به آمار آموزشگاه های آزاد هنری اظهار داشت: در یك سال قبل این دفتر شاهد رشد مطلوب فضای آموزشی بودیم و در تمام بخش ها با بررسی و استخراج فرآیندهای هنری، نتایجی به دست آمده است.
حسینی با تاكید بر اهمیت نظارت بر آموزش های تخصصی در تمام رشته ها و عرصه های هنری، اظهار داشت: تخصص در مقوله آموزش هنر و تعهد به هنر بسیار مهم می باشد و با حضور و هدایت هنرمندان و بزرگان عرصه هنر و معلمان شاخص این حوزه در شورا، امیدواریم هنرمندان متخصص و با انگیزه ای به جامعه معرفی شوند.
معاون امور هنری در ادامه اظهار داشت: در تاریخ هم نشینی و مجالست بین اهل هنر، به روند توسعه فرهنگی و هنری جامعه كمك كرده است و وجود شما هنرمندان عزیز در شورا می تواند مشوق و چراغ راه همه هنرپویان و هنرآموزان باشد.
با عنایت به آخر دوره یك ساله اعضای شورای قبلی نظارت بر آموزشگاه های موسیقی، شورای جدید و به استناد ماده ۸ فصل سوم مصوبه ۴۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی با مبحث ضوابط تاسیس و نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری عرضه شدند.1398/07/29
23:50:10
5.0 / 5
3940
تگهای خبر: آموزش , استاد , تخصصی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است