برگزاری جشنواره سراسری فیلم و عكس شورعشق

برگزاری جشنواره سراسری فیلم و عكس شورعشق به گزارش آبی طرح جشنواره سراسری  فیلم و عكس «شورعشق» با موضوعیت اربعین در دو بخش فیلم و عكس برگزار می گردد.به گزارش روز شنبه روابط عمومی جشنواره سراسری فیلم و عكس «شورعشق»، این جشنواره تلاش دارد با محوریت قراردادن «مسیر آزادگی» (ایثارگران مسیر - یاریگران مسیر-پرچم داران مسیر) و «وحدت اسلامی» (نماز وحدت- همراهان وحدت-یاران جهانی حسینی)، به معرفی زیبایی های پیاده روی اربعین بعنوان نماد همبستگی بین مسلمانان جهان اسلام بپردازد.

انعكاس شور ولایی حركت اربعین به جامعه اسلامی و تشویق جوانان به حضور در این رویداد، هدایت استعدادهای هنری و اسلامی، تشویق جوانان برای حضور موثر در فضای مجازی و تولید محتوا با محوریت شعار های دینی و اسلامی در جهت تحقق فرهنگ سرور و سالار شهیدان همچون اهداف این جشنواره است.

جشنواره سراسری «شورعشق» در دو بخش فیلم (مستند و موبایلی) و عكس (حرفه ای و موبایلی) پذیرای دریافت آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره است.

جوایز این جشنواره در دو قالب فیلم و عكس در سه بخش اصلی اهدا خواهد شد.جوایز پیشبینی شده در بخش عكس، نفر اول: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۵۰ میلیون ریال- نفر دوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال- نفر سوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال است.

بخش فیلم، نفر اول: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال- نفر دوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۵۰ میلیون ریال – نفر سوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال است.

بخش وحدت اسلامی در چارچوب فیلم(مستند و كوتاه): تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۵۰ میلیون ریال است.

بخش مسیر آزادگی حسینی در چارچوب عكس: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال و در چارچوب فیلم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۵۰ میلیون ریال است.
1398/08/04
14:29:58
5.0 / 5
3790
تگهای خبر: جشنواره , زیبایی , عكاس , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است