پرفورمنسی با محوریت شهر و موسیقی

پرفورمنسی با محوریت شهر و موسیقی آبی طرح: پیمان خازنی ـ آهنگساز و نوازنده تار ـ از اجرای پرفورمنسی با محوریت شهر و موسیقی آگاهی داد.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، این آهنگساز درباره ی بسترها و چرایی حركت به سمت چنین اجرایی اظهار داشت: تلفیق بین رشته های مختلف چاره ای خلاقانه برای بسط مرزهای هنر و به خصوص توسعه ی زبان موسیقی است. همیشه از تجربیات جدید استقبال كرده ام، با شنیدن ایده ساز شهری «سروستان» به طراحی آستیاژ ضیائی، احساس كردم به شكلی متفاوت می توانم به صدادهی جدیدی برسم.
‎پیمان خازنی اشاره كرد: از آنجائیكه ساز شهری یك سازه ی اینتراكتیو است و جهت استفاده عموم طراحی شده است، بدین سبب تامین قسمتی از هزینه ها به روش تامین مالی جمعی نیز قابل قبول است.
در توضیح این خبر آمده است: هدف اصلی از اجرای سازهای شهری در فضاهای عمومی در ایران آشنا كردن شهروندان با صداها و الگوهای ریتمیك و سازهای مختلفی است كه شاید كمتر در زندگی روزمره شهروندان ایرانی نقش برجسته ای داشته باشند.
‎در این پرفورمنس پیمان خازنی طرح موسیقی و نوازندگی تار را بر عهده دارد كه با همكاری گروهی از هنرمندان و نوازندگان به اجرا با این ساز شهری دست خواهند زد كه زمان و مكان آن بزودی اعلام خواهد شد.
منبع:

1398/08/14
23:29:10
5.0 / 5
3900
تگهای خبر: آهنگ , آهنگساز , زندگی , طراح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است