خسرو سینایی در سومین شب طراحان ایده

خسرو سینایی در سومین شب طراحان ایده آبی طرح: سومین شب «طراحان ایده» با محوریت حوزه بینارشته ای و حضور خسرو سینایی برگزار می گردد.نشریه «طراحان ایده» با سردبیری نوید خواسته و مدیرمسئولی مجید عرفانیان منتشر می شود.

«طراحان ایده»، رسانه ای بینارشته ای و مستقل است كه با نگاهی نقادانه، مسئولانه و نوآورانه به نقش كلیدی «ایده» و «خلاقیت» در بهبود كیفیت هنر، زندگی و كسب وكارها می پردازد.

حوزه بینارشته ای یا میان رشته ای به حوزه های نوینی از دانش اشاره می كند كه بیشتر از یك زمینه ی محض دانشی را مورد مطالعه قرار می دهد. روش برخورد میان رشته ای، فرصت عبور از مرزهای سنتی رشته های گوناگون دانش را با هدف رسیدن به نتیجه ای مطلوب در یك رشته فراهم می سازد.

«نشریه طراحان ایده» بعنوان رسانه ای بینارشته ای تلاش می كند تا این رویكرد را در حوزه های مختلف مورد تحلیل و واكاوی قرار دهد و جان مایه ی كاربردی این روش و بینش را در چارچوب جستارهایی كوتاه، گسترش دهد.

در همین راستا نشریه ی «طراحان ایده» با همكاری «خانه همایش»، مبادرت به برگزاری رویدادی با محور میان رشته ای كرده است تا ضمن بررسی این مقوله، ناگفته ها و ناشنیده هایی از روش نگاه خسرو سینایی به هنر را با مخاطبان خود به اشتراك گذارد.

این رویداد روز سه شنبه ۱۲ آذرماه، ساعت ۱۷ در «خانه همایش» به آدرس خیابان شهید فیاضی (فرشته)، شماره ۴۶ برگزار می گردد.


1398/09/10
21:08:34
5.0 / 5
4156
تگهای خبر: زندگی , طراح , كیفیت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است