مهلت ثبت نام در آزمون قرآن و عترت تمدید گردید

مهلت ثبت نام در آزمون قرآن و عترت تمدید گردید آبی طرح: رئیس ستاد اجرایی هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از تمدید یك هفته ای ثبت نام این آزمون تا روز ۲۲ آذر آگاهی داد.


به گزارش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام محمدعلی خسروی روز چهارشنبه اظهار داشت: به علت تماسهای مكرر و استقبال گسترده علاقه مندان به شركت در این آزمون با عنایت به آخر زمان ثبت نام كه روز ۱۵ آذر اعلام شده بود، با موافقت عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدت زمان ثبت نام یك هفته تمدید گردید.
مدیر كل دفتر آموزش و توسعه مشاركت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه كرد: علاقه مندان به شركت در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت می توانند تا ساعت ۲۴ روز ۲۲ آذر ماه برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی این آزمون رجوع كنند.
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست خبری هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از این آزمون بعنوان یكی از بزرگ ترین آزمون های قرآنی برای جریان سازی قرآنی در سطوح مختلف گوناگون مردمی یاد كرد و اظهار داشت: در این آزمون شاهد مشاركت چند جانبه با دستگاه های دیگر هستیم تا این حركت قرآنی شتاب سریع تری به خود بگیرد و نوجوانان بیشتری را جذب نماید.
هزینه ثبت نام در آزمون قرآن و عترت برای هر رشته هفت هزار تومان است و مقرر است به دو هزار نفر از شركت كنندگانی كه بالاتر از نمره ۷۰ را كسب كنند، به قید قرعه ۴۰۰ میلیون تومان اهدا شود. همینطور به این افراد گواهی نامه داده خواهد شد و كسانی كه موفق به كسب ۹۰ امتیاز شوند، لوح تقدیر هم دریافت خواهند كرد.
این آزمون كه سوم بهمن برگزار می شود، در ۱۶ رشته برگزار می گردد و شامل حفظ یك جزء، پنج جزء، ۱۰ جزء و كل قرآن است و رشته های سبك و سیره زندگی معصومان، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از دیگر رشته های آن است. البته رشته های سبك زندگی و سیره معصومان و روخوانی قرآن به صورت الكترونیكی برگزار می شود. كسانی كه در سال های قبل در این آزمون شركت كرده اند، می توانند باردیگر ثبت نام كنند ولی نباید رتبه و مقامی را در سال های گذشته كسب كرده باشند.منبع:

1398/09/13
16:04:24
5.0 / 5
3838
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , زندگی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است