نمایش نخستین پوسترها از نخستین نمایشگاه های گالری ها

نمایش نخستین پوسترها از نخستین نمایشگاه های گالری ها به گزارش آبی طرح نمایشگاهی از پوسترهایی از نخستین نمایشگاه های افتتاح شده‌ی گالری ها از سال های ۱۳۲۷ تا سال ۱۳۶۷ افتتاح می شود.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، نهمین شماره مجله‌ی «آنگاه» با مبحث گالری و گالری داری و باعنوان «گالری؛ مهجور موثر» چاپ شد.
جشن رونمایی از نهمین شماره‌ی آنگاه با همكاری آرتیبیشن به همراه پوسترهای جمع آوری شده‌ی این نمایشگاه كه همگی اورجینال و از همان روزهای دور با كیوریتوری مهدی فاتحی گردآوری شده و بخشی از تاریخ پوستر هنر ایران به شمار می آیند، پنجشنبه برگزار می گردد.
در این شماره‌ی مجله‌ی آنگاه موضوعات گالری و گالری گردی با ۳۵ نوشتار از زاویه های گوناگون مورد دقت و واكاوی نویسندگان قرار گرفته و ازموقعیت این نهاد در ایران و تحولات تاریخی تا موقعیت امروزی و همینطور از جنبه‌ی زیبایی شناختی تا گارد اجتماعی و سیاسی گالری ها و ارتباط آنها با هنرمندان و منتقدان در چارچوب یادداشت و مقاله، گفتگو و مصاحبه در این شماره به چاپ رسیده است.
نمایش و رونمایی این پوسترها در حاشیه‌ی رونمایی از نهمین شماره‌ی آنگاه روز پنجشنبه ۲۱ آذر ماه افتتاح می شود و به مدت شش روز تا تاریخ چهارشنبه ۲۶ آذر در گالری آرتیبیشن واقع در تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از حسینه‌ی ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(كتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا(قندی)، پلاك ۶ دایر خواهد بود.
علاقمندان برای حضور در این جشن می توانند در تاریخ ۲۱ آذر به گالری آرتیبیشن رجوع كنند، ورود به جشن رونمایی و نمایشگاه پوستر برای عموم علاقمندان آزاد است.1398/09/20
21:44:21
5.0 / 5
4085
تگهای خبر: پوستر , چاپ , زیبایی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است