در جشنواره موسیقی فجر

داوران جایزه ترانه عرضه شدند

داوران جایزه ترانه عرضه شدند آبی طرح: داوران جایزه ترانه كه در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، برگزار می شود، معرفی گشتند.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، محمد علی بهمنی، محمود اكرامی فر، سعید بیابانكی، مسلم نادعلی زاده، اسماعیل امینی، ناصر فیض و مجید افشاری داوران جایزه ترانه هستند.
«جایزه ترانه» با هدف تجلیل از ترانه سرایان برتر و ترویج مفاهیم نو و باارزش در ترانه ها و معرفی ترانه های برگزیده در سی و پنجمین دوره جشنواره موسیقی فجر برگزار می گردد.
در این جایزه، متن ترانه هایی كه از اول مهرماه ۱۳۹۷ تا اختتام مهرماه ۱۳۹۸ به صورت تك آهنگ یا در چارچوب آلبوم موسیقی از طرف موسسات یا اشخاص حقیقی بعد از دریافت مجوز از دفتر موسیقی تولید و انتشار یافته اند، توسط هیاتی از داوران بررسی و ترانه های برگزیده معرفی می گردند.
در فاصله اول مهر ۱۳۹۷ تا اختتام مهر ۱۳۹۸ بیشتر از ۶۰۰۰ قطعه متن ترانه با مجوز دفتر موسیقی به صورت تك آهنگ یا در چارچوب آلبوم انتشار یافته اند، كه اولین مرحله انتخاب این ترانه ها در حال انجام می باشد و در مرحله نهایی ترانه های برگزیده در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر معرفی می گردند.
منبع:

1398/11/22
20:19:57
5.0 / 5
3688
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است