مدیرعامل خانه كتاب خبر داد:

پرداخت یارانه پاییزه كتاب، هفته دوم اسفند شروع می شود

پرداخت یارانه پاییزه كتاب، هفته دوم اسفند شروع می شود آبی طرح: مدیرعامل خانه كتاب از پرداخت یارانه پاییزه كتاب 98 آگاهی داد و اظهار داشت: این یارانه به 442 كتاب فروشی در سراسر كشور به جز شهر تهران پرداخت خواهد شد.نیكنام حسینی پور روز چهارشنبه در گفتگویی از تامین اعتبار پاییزه كتاب ۹۸ از طرف معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پرداخت مطالبات كتابفروشی های مشاركت كننده در طرح پاییزه كتاب در سراسر كشور به جز شهر تهران آگاهی داد.

مدیرعامل خانه كتاب اظهار داشت: یارانه پاییزه كتاب ۹۸ به مبلغ ۷۳۷/۳۶۰/۵۷۵/۱۱ ریال در هفته دوم اسفندماه به حساب ۴۴۲ كتابفروشی فعال طرح در سراسر كشور به جز شهر تهران واریز می شود. درباب تامین اعتبار یارانه شهر تهران نیز مكاتبات لازم از طرف موسسه خانه كتاب صورت گرفته است كه به محض تامین اعتبار از طرف شهرداری تهران به حساب كتابفروشان تهرانی واریز خواهد شد.

حسینی پور درباب برگزاری طرح عیدانه كتاب نیز اظهار داشت: باتوجه به هماهنگی های صورت گرفته در حال بررسی شرایط اجرای طرح عیدانه كتاب هستیم و به محض جمع بندی به كتابفروشان اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه كتاب، قبل از این با مساعدت شهرداری مشهد، یارانه پاییزه كتاب۹۸ شهر مشهد به مبلغ ۲میلیارد و ۷۸۲میلیون و ۳۲۰ هزار و ۹۲۳ریال به حساب ۴۹كتابفروش فعال این طرح واریز شد.طرح پاییزه كتاب ۹۸ با شعار «حال خوش خواندن» از ۲۳ آبان تا ۵ آذر در سراسر كشور و تا ۸ آذر در مشهد اجرا شد. در این طرح، ۶۰۸كتاب فروشی از سراسر كشور، فعالیت داشتند كه از این تعداد، ۱۳۱ كتاب فروشی در شهرستان ها و ۴۷۷كتاب فروشی در مراكز استانها شركت كردند. در طرح پاییزه كتاب ۹۸، ۳۲۱هزار و۸۲ نسخه كتاب به مبلغ ۹۸ میلیارد و ۶۱۳ میلیون و ۹۶ هزار و ۳۹۷ ریال توسط ۶۵هزار و ۳۴۷نفر خریداری شد.منبع:

1398/12/07
17:19:53
5.0 / 5
3344
تگهای خبر: خرید , طرح , فرهنگ , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است