تمدید مهلت ارسال آثار جایزه بزرگ سرو

تمدید مهلت ارسال آثار جایزه بزرگ سرو به گزارش آبی طرح مهلت ارسال آثار جایزه بزرگ سرو تا ۲۵ اسفندماه تمدید گردید.



جواد تمدنی، مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، اظهار داشت: با عنایت به استقبال گسترده گروه های نمایشی سراسر كشور و درخواست هنرمندان تئاتر مقاومت از اقصی نقاط ایران اسلامی برای تمدید مهلت ارسال آثار، زمان دریافت اطلاعات آثار مربوط به جایزه بزرگ سرو تا ۲۵ اسفندماه سالجاری تمدید گردید.

تمدنی اضافه كرد: تا كنون آثار خیلی از كلیه استان های كشور از هنرمندان و جامعه شریف و فرهیخته تئاتر مقاومت به انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس رسیده است و با در نظر گرفتن شرایط روز كشور و استقبال هنرمندان و هم نظر مساعد شورای سیاستگذاری این زمان را تا ۲۵ ماه جاری تمدید نماییم.

وی افزود: تابحال علاوه بر تماشاخانه های خصوصی و دولتی، نهادها و سازمان های مرتبط همچون سازمان بسیج هنرمندان كشور، حوزه هنری، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و انجمن های نمایشی سراسر كشور آثار منتخب خویش را به صورت سازمانی به دبیرخانه ارسال كرده اند و علاوه براین هم هنرمندان و گروه های نمایشی هم می توانند با تكمیل فرم درخواستی در این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری مشاركت كنند.

مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اضافه كرد: برای سهولت كار دوستان در سراسر كشور علاوه بر راه های ارتباطی اعلام شده، رایانامهsarvprize۱۳۹۸@gmail.com هم در دسترس عموم قرار داده شده تا اطلاعات مربوط به آثار به اجرا در آمده با موضوعات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت از آغاز سال ۱۳۹۸ تا كنون ارسال شد.

وی همینطور افزود: كلیه گروه های نمایشی شامل صحنه ای و خیابانی هم می توانند تا ۲۵ اسفندماه از راه رایانامه مذكور اطلاعات درخواستی را به دبیرخانه ارسال نمایند.

نخستین دوره جایزه بزرگ سرو با هدف تجلیل و تقدیر از آثار برگزیده تئاتر مقاومت كشور و همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در فروردین ماه سال ۹۹ و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می شود.


1398/12/20
18:22:52
5.0 / 5
3011
تگهای خبر: سازمان , فرهنگ , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است