مدیركل فرهنگی شهرداری تهران خبر داد

برگزاری مسابقه دابسمش محسن چاووشی

برگزاری مسابقه دابسمش محسن چاووشی به گزارش آبی طرح مدیركل فرهنگی شهرداری تهران برنامه های نوروزی مدیریت شهری برای شهروندان را شرح داد.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، فتاحی در نشست خبری مجازی كه عصر امروز در مورد تشریح برنامه های نوروزی شهرداری تهران برگزار گردید با اشاره به اینكه در سال های قبل با ایجاد برنامه های نوروزگاه، تمركز ما بر فعالیتهای میدانی بود اظهار داشت: ما در برنامه نوروزگاه در نظر داشتیم مردم را به خروج از خانه و شركت در اجتماعات شاد نوروزی تشویق نماییم اما با انتشار كرونا ما مجبور شدیم برنامه ها را معطوف به خانه و حضور حداكثری در خانه تدوین نماییم و بر همین مبنا شعار برنامه های نوروزی مان را به نوروزخانه تغییر دادیم.
وی با اشاره به اینكه ما برای برقراری ارتباط با شهروندان از دو بستر صدا و سیما و فضای مجازی استفاده كردیم اظهار داشت: محور فعالیتهای ما در نوروز خانه و خانواده است كه بر همین مبنا برنامه های با نشاطی كه طراحی كردیم با محوریت خانواده و در خانه است بگونه ای كه مسابقه ای تحت عنوان شهر بازی در شبكه پنج طراحی كردیم كه در این برنامه بازی محبوب اسم و فامیل به صورت تعاملی و برخط بین مردم و مجریان این برنامه به صورت آنلاین برگزار می گردد و هر شب هم به افراد برنده جوایز نفیسی اهدا می شود.
وی با اشاره به اینكه مسابقه "خونه مونی" هم در نوروز پخش خواهد شد اظهار داشت: در این مسابقه یك قطعه فیلم در نظر گرفته می شود كه باید افراد آنرا بازی كنند و همینطور در یك سناریو دیگر یك قطعه فیلم به مردم معرفی می شود كه افراد باید با دیالوگ های جدید آنرا بازی كنند.
وی ادامه داد: در این برنامه دو نمایشنامه سه نفره و پنج نفره نوشته شده است كه با محوریت پدر، مادر و فرزندان اجرایی می شود كه خانواده ها می توانند فضای خانه و لباس را هم طراحی نمایند و در انتها به بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازی گروهی، بهترین طراحی لباس و بهترین طراحی صحنه جوایزی اهدا می شود كه این مسابقه از تلویزیون پخش می شود.
وی ادامه داد: همینطور یك قسمت برنامه خونه مونی این است كه افراد با سازهای غیر رسمی و غیر معمول موسیقی های نوآورانه ضبط كنند.
وی با اشاره به اینكه محسن چاووشی هم در همكاری با شهرداری تهران یك قطعه موسیقی آماده كرده است، اظهار داشت: همینطور از شهروندان درخواست شده كه برای این قطعه موسیقی كه به زودی منتشر می شود دابسمش تهیه كنند كه بزودی این مجموعه برنامه های شهرداری برای نوروز اجرایی و در معرض دید عموم قرار می گیرد.1398/12/27
20:07:49
5.0 / 5
2878
تگهای خبر: بازیگر , طراح , طراحی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است