پویش اجتماعیِ سهم من در كرونا؛

كرونا همچنان سوژه مستندسازان است

كرونا همچنان سوژه مستندسازان است به گزارش آبی طرح كارگردان مستند «سیل بند» و «مهار اژدها» از ساخت مستندی درباره زوایای مختلف كرونا اطلاع داد.محمد دیندار مستندسازی است كه در سال های اخیر با مستندهایی همچون جورچین، قهرمان من كو، از آزادی تا آبادی، حماسه سوم، سیل بند و مهار اژدها، به شكلی دغدغه مند به مسائل مهم و مبتلابه جامعه، پرداختی جسورانه و موشكافانه داشته و توانسته بازخوردهای مثبتی را در جامعه رقم بزند.

این مستندساز این دفعه و در واپسین روزهای سال ۹۸ ویروس كرونا را دستمایه كار خود قرار داده و در حال ساخت مستندی در اینباره و ابعاد مختلف آن برای شبكه مستند سیما می باشد.

این نویسنده و فیلمساز درباره چرایی پرداختن به این مورد به ایرنا، اظهار داشت: شكل گیری و موج شیوع كرونا در جهان و كشور از وقایع مهمی است كه در تاریخ ثبت خواهد شد و ضمن اینكه خطری بزرگ برای مردممان به حساب می آید، در عین حال آزمونی جدی برای كشور است كه نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود.

بدیهی است بعنوان یك مستندساز همانطور كه تابحال نسبت به برخی مسائل و وقایع مهم كشور با ساخت مستندهای مختلف واكنش نشان داده ام، در باره این آزمون و موج پر فراز و نشیب هم دغدغدِهایی دارم كه آنها را در مستندی به تصویر خواهم كشید.

دیندار همینطور در باره زاویه نگاه خود در این مستند اضافه كرد: به رسم كارهای پیشین با این مستند هم تلاش خواهم كرد در كنار مردم، خدمتگزاران واقعی مردم و صدای آنها باشم.

وی تصریح كرد: با عنایت به مشكلات مختلف در این راه تمام تلاشم را می كنم تا به یاری خدا اثری اثرگذار و قابل قبول در باره این مورد عرضه كنم.

مقابله با بحران نیازمند عزم همگانی است. بدون یك اراده جمعی معطوف به مواجهه مؤثر با بیماری امكان رهایی از زنجیره انتقال آن وجود ندارد. برهمین اساس و به ابتكار ایرنا و روزنامه ایران پویشی برای فراخوان عمومی به مسؤولیت پذیری جمعی در مقابل كرونا به راه افتاده است.


1398/12/28
23:38:32
5.0 / 5
3278
تگهای خبر: تصویر , فیلم , كارگردان , مستند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است