پویش مشاهنر به تلویزیون می رود

پویش مشاهنر به تلویزیون می رود آبی طرح: فاضل جمشیدی ـ خواننده ـ عصر امروز (17 فروردین ماه) با حضور در برنامه «به خانه برمی گردیم»، برنامه ها و اهداف پویش مشاهنر را تشریح می كند و با سه تن از هنرمندان پیشكسوتی كه به این پویش پیوسته اند، گفت وگوی تلفنی انجام می دهد.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، فاضل جمشیدی، خواننده و دبیر گردآورنده امضای ۵۰۰ هنرمند رشته های مختلف سینما، تئاتر، موسیقی و تجسمی كشور برای پیوستن به پویش مشاهنر عصر روز یكشنبه (۱۷ فروردین ماه) با حضور در برنامه «به خانه برمی گردیم» برنامه های این پویش را تحت عنوان «كماكان در خانه می مانیم» تشریح می كند.
به گفته فاضل جمشیدی، او مقرر است در این برنامه با علی نصیریان، ایرج راد و داوود گنجه ای بعنوان سه تن از هنرمندان پیشكسوت این پویش در عرصه های سینما، تئاتر و موسیقی گفت وگوی تلفنی داشته باشد.
پویش مشاهنر همزمان با افزایش شیوع ویروس كرونا در كشور شروع شد و تعدادی از هنرمندان رشته های مختلف اعلام نمودند كه برای مردمی كه شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در مقابل شیوع ویروس كرونا را تحمل می كنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری می پردازند. موسسه هنرمندان پیشكسوت از حامیان این پویش است.
برنامه «به خانه برمی گردیم» ساعت عصر امروز (۱۷ فروردین ماه) ساعت ۱۷ از شبكه پنج سیما راهی آنتن می شود.


منبع:

1399/01/18
23:45:30
5.0 / 5
2846
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است