تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه عكس كار

تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه عكس كار آبی طرح: دبیرخانه اولین مسابقه بین المللی عكس كار ایران به سبب شیوع جهانی ویروس كرونا نسبت به تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه عكس كار اقدام نمود. همین طور مهلت ارسال آثار تا اول خرداد ماه تمدید گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی مركز كار ایران، برمبنای مصوبات و سفارش های ستاد ملی مبارزه با كرونا، برگزاری تمام گردهمایی ها، كنفرانس ها، سمینارها، نمایشگاه ها و به عبارتی تمامی اجتماعات غیرضروری به جهت جلوگیری و كنترل شیوع ویروس كرونا لغو و به زمان دیگری موكول می گردند.
در همین راستا و با هدف حفظ سلامتی هم میهنان عزیز، اولین مسابقه بین المللی عكس كار ایران كه پیش تر قرار بود از یكم تا چهارم اریبهشت ۹۹ برگزار شود، به ۲۷ تا ۳۰ خرداد ۹۹ در نمایشگاه بین المللی تهران موكول شد.
مركز كار ایران، امیدوار است پذیرش مسئولیت های فردی و جمعی تمامی شهروندان در قبال رعایت اصول بهداشتی، پذیرش محدودیت ها در تعاملات اجتماعی و پرهیز از حضور در اجتماعات غیر ضروری، زنجیره انتقال این بیماری نو پدید را بشكند و آنرا شكست دهد. برهمین اساس مركز كار ایران، نهاد برگزاركننده اولین مسابقه بین المللی عكس كار و سومین نمایشگاه بین المللی كار ایران وظیفه مسئولانه خود می داند تا با تغییر تاریخ این رویداد گام كوچكی در امتداد مبارزه با این اپیدمی ناگوار بردارد.
اولین مسابقه بین المللی عكس كار ایران به همت مركز كار ایران انجام می شود. سعید سمیعی و محمد حمزه ای رئیس و دبیری این مسابقه و افشین شاهرودی، مسعود زنده روح كرمانی و حسن غفاری داوری این مسابقه را بر عهده دارند.
هنرمندان برای اطلاع دقیق از قوانین شركت، ثبت نام و ارسال عكس می توانند به پایگاه اینترنتی مسابقه به آدرس www.jobcenter.ir/festival مراجعه نمایند.منبع:

1399/01/19
12:58:18
5.0 / 5
3012
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است