وضعیت نامعلوم فیلم جدید كارگردان وضعیت سفید

وضعیت نامعلوم فیلم جدید كارگردان وضعیت سفید آبی طرح: تازه ترین ساخته سینمایی حمید نعمت الله كارگردان مجموعه «وضعیت سفید» حالا با تغییر سرمایه گذار و تهیه كننده وضعیت كاملا نامعلومی دارد.حمید نعمت الله وقتی تلاش می کرد فیلم سینمایی قاتل وحشی آخرین ساخته خودرا به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برساند کمتر کسی فکرش را هم می کرد که چهار ماه پس از اختتام برگزاری جشنواره هنوز فیلمبرداری این فیلم تمام نشده باشد.

درواقع ماجرای قاتل وحشی از آنجا آغاز شد که محمدصادق رنجکشان سرمایه گذاری این فیلم به دلایلی از تولید قاتل وحشی کنار رفت تا عباس نادران به عنوان سرمایه گذار و تهیه کننده جدید وارد پروژه شود.

اما حالا پس از گذشت چهار ماه برگشت خوردن تمام چک های نادران که تهیه کنندگی فیلم سینمایی قاتل وحشی را برعهده گرفته بود، موجب توقف و تعلیق این پروژه شد، بطوریکه همچنان این فیلم در وضعیت بلاتکلیف به سر می برد.

آخرین شنیده های ما نیز حکایت از آن دارد که طی نامه ای در تاریخ ۳۰ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ از جانب معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی پروژه سینمایی قاتل وحشی تا تعیین تکلیف مالی توقیف خواهد بود.

نادران پس از انصراف محمدصادق رنجکشان از سرمایه گذاری در فیلم سینمایی قاتل وحشی وارد این پروژه شده و حتی امتیاز تهیه کنندگی آنرا هم برعهده گرفت اما هیچ یک از چک های این تهیه کننده تازه کار نقد نشده است.

طبق بررسی ها ما هنوز بازیگران و عوامل پشت دوربین این فیلم هم دستمزد خودرا بطور کامل دریافت نکردند و جز طلبکاران نادران به حساب می آیند.

قاتل و وحشی در ژانر جنایی ساخته شده و امین حیایی، لیلا حاتمی، شهرام حقیقت دوست، ستاره اسکندری، عزت الله رمضانی فر، سام نوری و... همچون بازیگران آن هستند.

این فیلم فرم حضور در جشنواره سی وهشتم فیلم فجر را نیز پر کرده بود و بیش از ۷۰درصد فیلمبرداری آن انجام شده و تدوین همزمان آن توسط هایده صفی یاری در حال انجام بود که به سبب مشکلات سرمایه گذار جدید متوفق شد.

قاتل و وحشی سومین همکاری حمید نعمت الله با لیلا حاتمی پس از دو فیلم موفق بی پولی و رگ خواب است.منبع:

1399/02/14
21:17:49
5.0 / 5
2318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است