فراخوان نمایشگاه عكس زندگی با كرونا

فراخوان نمایشگاه عكس زندگی با كرونا آبی طرح: فراخوان نمایشگاه مجازی عكس «زندگی با كرونا» با هدف به تصویركشیدن تاثیر این ویروس بر زندگی افراد منتشر گردید.


باتوجه به همه گیری ویروس کرونا و نتایج گوناگونی که به دنبال خواهد داشت، گالری ای جی از همه افراد جامعه دعوت کرده است عکسهایی که در رابطه با این روزها هستند را در یک نمایشگاه مجازی عکس شرکت دهند.
در فراخوان این نمایشگاه آمده است: به نظر می رسد امسال یکی از پرچالش ترین دوره های زندگی برای همه ما باشد. در چنین موقعیتی گروهی از ما در کوشش برای شکستن زنجیره انتقال ویروس، همچنان در خانه مانده ایم و گروهی دیگر، به ناچار کار روزانه خودرا از سر گرفته تا چرخ های اقتصاد همچنان بچرخد. ‎از هر گروهی که هستید، از شما دعوت می نماییم در این فراخوان شرکت کنید و برای مان عکسهایی بفرستید که نشان دهد چگونه همه گیری کرونا بر زندگی تان تاثیر گذاشته است.
محدودیت تکنیکی برای عکس ها وجود ندارد و عکس ها به ترتیب تاریخ دریافت، در صفحه اینستاگرام گالری منتشر می شوند.
۱۵ عکاس توسط هیات انتخابی متشکل از هاله انواری، محمودرضا بهمن پور، یاسمن حاج محمدعلی، فردید خادم و صیاد نبوی بعنوان برگزیده معرفی شده و هدایایی دریافت می کنند.
علاقه مندان تا ۲۰ اردیبهشت فرصت دارند ۳ عکس را همراه با یک جمله توضیح بوسیله دایرکت به صفحه اینستاگرام گالری ای جی ارسال نمایند یا برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه نمایشگاه های گالری ای جی مراجعه کنند.منبع:

1399/02/16
14:21:51
5.0 / 5
2224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است