فراخوان پردیس تئاتر شهرزاد برای خاطره های تئاتر

فراخوان پردیس تئاتر شهرزاد برای خاطره های تئاتر آبی طرح: پردیس تئاتر شهرزاد طی فراخوانی از تماشاگران تئاتر دعوت كرده كه با انتشار متن و عكس از خاطره های تئاتری و دلتنگی هایشان برای تئاتر در روزهای كرونا بگویند.



با شیوع ویروس کرونا سالن های تئاتر هم با شروع قرنطینه خانگی دست از کار کشیدند و تا اطلاع ثانوی تئاتر تعطیل هستند. اما این تعطیلی های ضروری، نباید موجب شود که تماشاگرن تئاتر ارتباطشان با سالن های تئاتری قطع شود. پردیس تئاتر شهرزاد در نگاهی جدید بنا دارد با چالش خاطره بازی با تئاتر، این ارتباط را محکم نگه دارد. در این چالش جدید، مخاطبان از دلتنگی برای تئاتر و خاطره هایشان از سالن های تئاتر می گویند.
در این اطلاعیه از تماشاگران خواسته شده که با انتشار عکس و متن هایشان در اینستاگرام، به این چالش بپیوندند.
سالن تئاتر برای هر کسی یه مفهومی دارد. هر کدام از ما با قدم گذاشتن در سالن، یاد یک لحظه از نمایش یا فردی می افتیم. چه چیزی شما را به یاد تئاتر شهرزاد می اندازد ؟ کدام عکس که در این مجموعه ثبت کرده اید برایتان پر از خاطره است ؟ در این روزهای کرونایی از خاطرات تئاتری قبل از کرونا بگویید. بگویید چقدر دلتان برای تئاتر تنگ شده است.
جهت شرکت در خاطره بازی تئاتر شهرزاد، از شما دعوت می نماییم که با آپلود عکس و کپشن ( متن ) ازخاطره ها و تجربه های شیرین تماشای تئاتری بگویید، چقدر دلتان برای تئاتر تنگ شده و بنویسید که دوست دارین تئاتر شهرزاد چگونه باشد؟

برای شرکت در این چالش تا اختتام اردیبهشت ماه فرصت دارید که با آپلود عکس و متن در صفحه اینستاگرام خود، در این چالش شرکت کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تئاتر شهرزاد و یا صفحه اینستاگرام این مجموعه مراجعه کنید.



منبع:

1399/02/25
15:39:29
5.0 / 5
2337
تگهای خبر: اینستاگرام , عكس , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است