نمایشگاه تصویری بزرگترین نقاشان جهان در تلویزیون

نمایشگاه تصویری بزرگترین نقاشان جهان در تلویزیون به گزارش آبی طرح برنامه «نمایشگاه تصویری بزرگترین نقاشان جهان» در چارچوب مجموعه «چهار سوی علم» از روز یكشنبه (۲۲ تیرماه) از شبكه چهار سیما راهی آنتن می شود.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، برنامه «نمایشگاه تصویری بزرگترین نقاشان جهان» محصول ۲۰۱۸ انگلستان است که در آن، آثار بعضی از مشهورترین هنرمندان صاحب سبک در چارچوب نمایشگاه ها در سرتاسر جهان مورد بررسی قرار می گیرد.
پخش این مجموعه در هفت قسمت از روز یکشنبه (۲۲ تیر ماه) از شبکه چهار سیما شروع می شود.
در قسمت اول این مستند آثار ادوارد مانه، پدر هنر مدرن نمایش و مورد بررسی قرار می گیرد. همینطور بررسی آثار ادوارد مونگ خالق تابلوی جیغ در نمایشگاهی به مناسبت صد و پنجاهمین زادروز وی، مبحث قسمت دوم این مجموعه است.
نمایش آثار سبک کات آوت ماتیس از راه نمایشگاه نمادین ترین آثار کات آوت قرن بیستم، بررسی سبک ورمیر و نقاشی اسرارآمیز قرن ۱۷ هلند، نمایش آثار رامبرانت در نمایشگاه کارهای آخر وی در موزه ملی لندن، بررسی آثار ونسان ونگوگ و بررسی آثار نقاشان امپرسیونیست و کسی که سبب پیشرفت این سبک شد در قسمت های بعدی مجموعه «نمایشگاه تصویری بزرگترین نقاشان جهان» به نمایش درمی آید.
مجموعه ی «چهار سوی علم» به کوشش واحد تأمین برنامه شبکه چهار سیما از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
منبع:

1399/04/21
22:23:08
5.0 / 5
2193
تگهای خبر: آنتن , تصویر , مستند , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است