نمایش بچه به صحنه نمی رود

نمایش بچه به صحنه نمی رود آبی طرح: نمایش «بچه» به كارگردانی «افسانه ماهیان» كه قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد ماه، در تالار چهارسو (تئاترشهر) میزبان تماشاگران باشد با تصمیم گروه اجرایی و موافقت مدیر مجموعه‌ی تئاتر شهر، به روی صحنه نمی رود.


به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، نمایش بچه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه ماهیان که قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد ماه پس از پنج ماه توقف در تالار چهارسو پیش روی مخاطبان قرار گیرد، با تصمیم گروه اجرایی نمایش به صحنه نخواهد رفت.
گروه اجرایی نمایش بچه اعلام نموده با وجود همکاری مجموعه تئاتر شهر برای به صحنه بردن این اثر نمایشی در قالب رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی، فعلا تصمیم بر این است تا باتوجه به شرایط پیش آمده در افزایش واگیری و انتشار ویروس کرونا، حفظ سلامت گروه، تماشاگران و نگرانی هایی که دراین زمینه وجود دارد، این نمایش اجرا نشود.
نمایش بچه با بازی فاطمه معتمدآریا، سعید چنگیزیان و شیوا فلاحی از ۲۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت اما به سبب شیوع ویروس کرونا روز دوم اسفند ماه سال قبل موقتا به اجرای خود تمام کرد. این در حالیست که طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفت، این اثر نمایشی قرار بود از روز چهارشنبه اول مرداد ماه سال ۱۳۹۹ پس از پنج ماه توقف در اجرا، بار دیگر میزبان مخاطبان تئاتر در تالار چهارسو باشد.

مدیریت مجموعه تئاتر شهر نیز مدتی پیش با انتشار شیوه نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پیرو دستور العمل ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از انتشار اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، هرگونه اجرای عمومی آثار نمایشی در این مجموعه با حضور تماشاگران و هنرمندان را منوط به اجرای دقیق این شیوه نامه دانست.
این شیوه نامه مبتنی بر چند فصل تنظیم شده که طی آن ضمن بیان جزییاتی از پروتکل های بهداشتی موارد مربوط به حضور تماشاگران، هنرمندان، کارکنان و سایر مراجعه کنندگان به واحدهای مختلف، نحوه برنامه ریزی اجراهای کنونی و نمایش های آینده تالارهای مختلف تئاتر شهر، شرایط پذیرش مخاطبان برای تماشای آثار نمایشی و پیش بینی برای ارائه خدمات مناسب تر مورد توجه قرار گرفته است.منبع:

1399/05/01
13:59:34
5.0 / 5
2088
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است