لیلی گلستان با اعلام برگزاری نمایشگاه در فضای مجازی:

چه كسی فكر می كرد سر و كارمان به كرونای ملعون بیفتد؟!

چه كسی فكر می كرد سر و كارمان به كرونای ملعون بیفتد؟! بیست و هشتمین دوره نمایشگاه «صد اثر صد هنرمند» كه رویداد تابستانی گالری گلستان به حساب می آید، به علت شرایط بحرانی شیوع كرونا در كشور، در فضای مجازی برپا می شود.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، لیلی گلستان ـ مدیر گالری گلستان ـ در این حوزه اظهار نمود: از دهم مرداد تا اول مهر ماه «صد اثر صد هنرمند» در وبسایت و اینستاگرام گالری گلستان میزبان علاقه مندان به هنر و البته خریداران آثار هنری خواهد بود.
او خاطرنشان کرد که ۷۱۳ اثر متقاضی شرکت در این دوره بودند که ۲۸۲ اثر منتخب شده به نمایش و فروش گذاشته می شود.
گلستان درباره علت برگزاری نمایشگاه «صد اثر صد هنرمند» در فضای مجازی، اظهار داشت: مردم مدام می پرسیدند صد اثر چه وقت برگزار می گردد. عادت کرده بودند که هر مرداد به این نمایشگاه بیایند، اما با آن جمعیتی که هر مرداد به گالری می آید، چطور می شد در این اوضاع لعنتی کرونایی نمایشگاه را در گالری بر گزار کرد؟ البته با نمایش آنلاین، تماشاچی خیلی خیلی بیشتری خواهیم داشت، اما باید ببینیم از لحاظ فروش چه می شود. فال است و تماشا. من هم که همیشه دل به دریا می زنم و با یک یا علی به سمت خطر کردن می روم. می نشینیم به تماشا که سال جاری تقدیر این نمایشگاه چگونه خواهد بود.
گلستان درباره سطح آثار ارسال شده به نمایشگاه سال جاری «صد اثر صد هنرمند»، اظهار نمود: خیلی اسامی تازه دیدم که در کنار کسانی که هر ساله شرکت می کردند در این دوره آثارشان معرفی می شود. سهم هنرمندان مقیم شهرستان هم مانند همیشه بسیار بالاست؛ سال جاری اصفهانی ها غوغا کردند و حدود یک سوم آثار از اصفهان آمده است، از شیراز، مشهد، رشت و کرمان هم کارهایی عرضه می شود.
او درباره حضور آثاری از چهره های شناخته شده هم اظهار داشت: چند مجموعه دار کارهای زیبایی عرضه دادند؛ آثاری از پرویز کلانتری، رضا مافی، فرامرز پیلارام، پروانه اعتمادی، ناصر اویسی، اردشیر محصص، کامبیز درمبخش و....
گلستان درباره قیمت آثار اظهار داشت: قیمت آثار از ۲۵۰ هزار تومان آغاز می شود، اما میانگین قیمت ها حدود یک تا پنج میلیون تومان است. گران ترین اثر هم ۹۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
او درباره دوری اش از گالری گلستان و عدم برگزاری نمایشگاه به روال همیشگی، اظهار داشت: چه کسی فکر می کرد که سر و کارمان به این کرونای ملعون بیفتد. واقعا از پنج دقیقه دیگرمان هم خبر نداریم. خدا بخیر بگذراند. روز گذشته رفتم پرونده ای از گالری بردارم، اشک به چشمانم آمد و خوب همه جا را نگاه کردم و شروع کردم به گردگیری و در واقع غبار روبی جایی که ۳۲ سال در آن زندگی و کار کردم و بسیار خوش بودم. خیلی دلم تنگ شده. امیدوارم زودتر از شر این ملعون راحت بشویم.
منبع:

1399/05/05
15:13:38
5.0 / 5
2003
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است