پذیرفته شدگان نهایی مرحله كارگاهی جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران

پذیرفته شدگان نهایی مرحله كارگاهی جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران پذیرفته شدگان نهایی مرحله كارگاهی بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران معرفی گشتند.


به گزارش آبی طرح به نقل از واحد ارتباطات و رسانه بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، ۱۴۹ نفر در ۱۰ رشته هنرهای تجسمی در مرحله نهایی برای حضور در کارگاه های این دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران که به صورت آنلاین برگزار می شود، پذیرفته شدند.
در این دوره جشنواره ۱۵ نفر در بخش ارتباطات تصویری (پوستر)، ۱۷ هنرمند در قسمت تصویر سازی، ۱۵ نفر در بخش خوشنویسی (نستعلیق)، ۱۸ نفر در بخش طراحی و همین تعداد در قسمت عکاسی، ۱۱ هنرمند در رشته کاریکاتور(کارتون)، ۱۴ نفر مجسمه، ۲۳ نفر در بخش نقاشی، ۱۲ نفر نگارگری و ۶ نفر در رشته هنرهای جدید انتخاب شدند.
۱۴۹ نفر برای حضور در مرحله کارگاهی از ۲۶ استان انتخاب شدند که بیشترین سهم از آن هنرمندان جوان تهرانی است و به ترتیب اصفهان، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و... در مراحل بعدی است.
بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران در حالی شروع به کار خواهدنمود که ۷۷ نفر از شرکت کنندگان بخش کارگاهی، دارای مدرک کارشناسی، ۵۳ نفر دیپلم، ۱۰ نفر کاردانی و ۹ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد است.
در این دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران ۱۰۳۴ هنرمند جوان ۶۷۵۲ اثر خودرا به مرحله انتخاب برای حضور در کارگاه ها ارسال کرده اند که از میان ۱۴۹ نفر به مرحله کارگاهی راه یافتند.
بیست و هفتمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان روز ۲۳ شهریور کار خودرا آغاز خواهدنمود.1399/06/21
11:20:54
5.0 / 5
1620
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است