تفاهم نامه همكاری میان سازمان سینمایی و یك بانك

تفاهم نامه همكاری میان سازمان سینمایی و یك بانك آبی طرح: سازمان سینمایی و بانك ملی ایران در جهت گسترش و ارتقای همكاری بوسیله ارائه خدمات بانكی و تامین نیازهای تسهیلاتی طرح توسعه سینمایی كشور و تمركز منابع و كارهای بانكی سازمان نزد بانك با رعایت ضوابط و مقررات نظام پولی و بانكی كشور و سیاست های اعتباری بانك تفاهم نامه ای منعقد نمودند.


به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان سینمایی، این تفاهم نامه مشتمل بر ۵ ماده و ۲۰ بند و ۵ تبصره به امضاء حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی و محمدرضا حسین زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک ملی رسیده است.
همچون موارد این تفاهم نامه می توان به عاملیت بانک در اعطای تسهیلات ترکیبی از محل کمک های فنی و اعتباری در اختیار سازمان (به نسبت یک به دو، یک سازمان و دو بانک) بمنظور توسعه و ایجاد اشتغال در بخش های در رابطه با هنر و صنعت سینما و اعطای تسهیلات به طرح های در رابطه با هنر و صنعت سینما و متقاضیان حائز شرایط (حقیقی و حقوقی) طبق ضوابط و مقررات بانک و بر طبق سیاست های اعتباری و دستورالعمل های بانک مرکزی اشاره نمود.
همین طور بمنظور تامین نیازهای تسهیلاتی طرح های سینمایی موضوع این تفاهمنامه که از طرف سازمان معرفی می شود، تا سقف هزار میلیارد ریال اعتبار از طرف بانک برای یک دوره یکساله پیش بینی می شود.منبع:

1399/07/05
14:19:47
5.0 / 5
1284
تگهای خبر: حقوق , خدمات , سازمان , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است