صدور اینترنتی مجوز برای آموزشگاه های آزاد هنری

صدور اینترنتی مجوز برای آموزشگاه های آزاد هنری آبی طرح: مجوز تاسیس و تمدید آموزشگاه های آزاد هنری در رشته های موسیقی، تجسمی، نمایشی، خوشنویسی و هنرهای سنتی در سامانه آموزشگاه های آزاد هنری انجام می شود.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی دفتربرنامه ریزی و توسعه آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دو ماه پیش سامانه آموزشگاه های آزاد هنری راه اندازی شد و بعد از آن با انجام مراحل آزمایشی و رفع موانع، ثبت نام متقاضیان برای صدور و تمدید مجوزهای آموزشگاه های آزاد هنری هر روز انجام می شود.
در سامانه آموزشگاه های آزاد هنری تا حالا ۱۳۱ نفر متقاضی مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد در رشته های موسیقی، تجسمی، نمایشی، خوشنویسی و هنرهای سنتی ثبت نام کرده اند، همین طور ۴۴۹ نفر متقاضی تمدید مجوز آموزشگاه آزاد هنری در این سامانه شده اند. ۹۴ مجوز آموزشگاه آزاد هنری نیز در رشته های فوق تمدید شده است.
بمنظور دسترسی و سهولت بیشتر برای متقاضیان و مدیران آموزشگاه های آزاد هنری، سامانه آموزشگاه های آزاد هنری، به آدرس sso.farhang.gov.ir فعال است و همه امور مربوط به مجوز صدور، تمدید و تأسیس آموزشگاه، تغییر مکان آموزشگاه، تغییر درجه هنری آموزشگاه و تغییر مدیر مسئول و... بوسیله این سامانه انجام می شود و هیچگونه خدمات حضوری در این دفتر صورت نمی گیرد.
منبع:

1399/11/07
23:41:43
0.0 / 5
814
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است