مردم از فردا می توانند بلیت های جشنواره فیلم فجر را بخرند

مردم از فردا می توانند بلیت های جشنواره فیلم فجر را بخرند به گزارش آبی طرح فروش بلیت سینماهای مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرات نسبت به سال قبل از ساعت ۱۴ فردا شنبه ۱۱ بهمن آغاز و در دسترس عموم قرار می گیرد.به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، با عنایت به این که جشنواره فیلم فجر بعنوان یک رویداد فرهنگی همه ساله در روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برگزار می گردد و در شرایطی که همه گیری ویروس کرونا، رویدادهای فرهنگی و تولیدات سینمایی را در ایران و جهان با محدودیت های گوناگونی مواجه کرده، این رویداد فرهنگی با اتخاذ تدابیر خاص و رعایت دستورالعمل های بهداشتی صورت خواهد گرفت.

فروش بلیت سینماهای مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرات نسبت به سال قبل از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۱ بهمن شروع می شود.

با توجه به شرایط کرونا و فاصله گذاری های اجتماعی حداکثر ۳۰ درصد به ظرفیت میزبانی سالن های سینماهای مردمی از این دوره جشنواره اختصاص داده شده است و جزئیات و مشخصات جدول نمایش فیلمها از راه سایت جشنواره و سامانه های فروش اطلاع رسانی می شود.

در این دوره بلیت فروشی از راه سه سامانه ایران تیک، سینما تیکت و گیشه هفت صورت خواهد گرفت، قیمت بلیت بعضی از سینماها ۲۰ هزار تومان و برخی هم ۳۰ هزار تومان تعیین شده است.

در این دوره، فروش سری بلیت ها وجود ندارد و هر نفر با یک شماره همراه، امکان تهیه چهار بلیت برای هر فیلم را دارد.

بلیت فروشی اکران مردمی تا روز پایانی جشنواره ادامه دارد و علاقه مندان تا لحظه نمایش فیلم، می توانند بلیت های موردنظر خویش را خریداری کنند.

همچنین بر مبنای شیوه نامه بلیت فروشی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، بعد از خرید بلیت از راه سامانه های تعیین شده، کدی برای خریداران ارسال می شود و افراد با عرضه آن به سینما، می توانند بلیت خویش را تهیه کنند.

امسال امکان فروش بلیت حضوری به مخاطبان سینما وجود ندارد و بلیتی در گیشه ها فروخته نخواهد شد.


1399/11/10
23:22:47
0.0 / 5
759
تگهای خبر: جشنواره , خرید , سینما , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است